Zpátky do lesa a mechu: nová unisex trička Josefiny Bakošové

Napadlo nás to všechny mnohokrát: měli bychom zpomalit. A události posledních měsíců nám daly šanci. Stejně jako třeba nová kolekce unisex triček Josefiny Bakošové, jejímž poselstvím je návrat k přírodě a přirozenosti. V limitované řadě na to upozorňují potisky “lesem, mechem, lišejníkem a potokem”.

Najděte směr s Josefínou

Hektický životní styl je celospolečenskou záležitostí. Je jen na nás, jak s tímto problémem naložíme. Návrhářka Josefina Bakošová má však jasno. Její unikátní kolekce triček s poselstvím vyzývá k návratu k přírodě, svobodě a svému nitru.  Touto kolekcí se návrhářka přibližuje nejenom jednoduchosti a přirozenosti, ale zároveň i blíž ke svým zákazníkům. Touží otevřít brány svého obchodu i těm, které by dříve nenašli odvahu nakupovat designérské kolekce nebo si je nemohli dovolit. Kolekce je dostupná všem. Díky příjemné ceně a oversize střihu, který sluší každé postavě. „Naše trička jsou univerzální a jednoduchá, pro holky i kluky. Volnější střih je slušivý a dává nám pocit volnosti v pohybu. V tričku můžeme tančit, procházet se v lese nebo si hrát s našimi dětmi a nic nás nebude limitovat,“ vysvětluje Josefina.

Limitovaná kolekce Josefiny Bakošové

K mechu nebo do potoka?

Každý model má na zádech vytištěné krátké heslo, symbol, které ho co nejvíce definuje. Ať je to „Lesem, mechem, potokem nebo lišejníkem“. Dámská varianta je navíc ozdobená fižím, které se začalo nosit již na přelomu 19. století ve Francii. Dámy je tehdy nazývaly Le fichu a jako velký trojcípý šátek se nosilo volně na hrudi, a ne jako muži na pevno uvázaný pod krkem. I toto malé gesto bere návrhářka jako symbol svobody, počátky osobitosti a ženské manifestace. Kolekce obsahuje i pánskou variantu, která je navržena ve stejném stylu i barvách, chybí pouze fiží. I přesto, že se jedná o model určený mužské části populace, jsou unisex a určená pro každého. 

Kolekce je k dispozici na e-shopu www.harddecore.com i v showroomu Josefiny Bakošové Harddecore na Senovážném náměstí na Praze 1 za 1 100 Kč. 

Foto: Josefina Bakošová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *