Manifesto: trička s nápadem od Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Po dětských kabelkách Pepieta přichází duo Ester Geislerová a Josefina Bakošová s novým nápadem. Je jím kolekce originálních dámských i pánských triček Manifesto, která zdobí opravdu (!) vtipné nápisy, v nichž se poznáte i vy. Jsou totiž ze života a všichni jsme je několikrát slyšeli i vyřknuli.

Nápisy ze života

Název kolekce Manifesto odkazuje k drobným manifestačním větám, které tak dobře známe z partnerských vztahů. “Kdysi se s jednou naší kamarádkou rozešel kluk. Napsala nám do společné konverzace věty, které jí řekl. Načež se strhla lavina podobných vět od dalších kamarádek a známých. Všechny jsme ty věty tak nějak znaly, ať už z naší, či cizí komunikace. Jsou to statementy, které jsou platné pro danou situaci. Inspirovány tímto téměř až terapeutickým sdílením jsme si s Josefinou po dvou letech napsaly jiné, nové věty, které nutně nenesou negativní konotace a zároveň odkazují k dnešní době a vztahům,” komentuje příběh triček jedna z autorek herečka Ester Geislerová.

Vyberte si větu

Kolekce se skládá z celkem šesti motivů – vět, jejichž význam funguje v dámské i pánské verzi. Trička jsou jednoduchého střihu. Dámská varianta je lehce volnější, s nápadně prodlouženým zadním dílem a ohrnutými krátkými rukávy. Pánská varianta má klasické krátké rukávy a asymetrie není tak nápadná. „Vše je vyrobeno z bavlněného úpletu pro maximální komfort. Přejeme si, aby se v kombinaci vtipného motivu a kvalitního materiálu lidé cítili dobře,“ doplňuje Josefina. Všechna trička jsou dostupná v bílé, šedé a černé barvě, přičemž barva nápisu s barvou trička příjemně koresponduje. Graficky jsou ztvárněny mladým umělcem Tomášem Zahrádkou.

Tvářemi kolekce se stali Aňa Geislerová, Zdeněk Piškula, Václav Neužil, Johana Švarcová, Petr Marek, Václav Havelka, Kristýna Holubová, Veronika Jiroušková a další. Je dostupná od 1. prosince 2017 v galerii Harddecore nebo na www.esterajosefina.com.

1 komentář

  1. […] či odpoledne se stylistou. Mezi vybranými českými designéry nebude chybět například duo Ester&Josefína, které se staly také tváří celého […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *