Vlčí mák i art deco: Kateřina Geislerová představuje kolekci triček

Česká návrhářka Kateřina Geislerová měla sen – autorskou kolekci triček. A ten si nyní splnila. Představila řadu triček vynikající nejen pestrostí vzorů, ale i variant střihů. Dokazuje, že móda je především hra a tato baví opravdu hodně!

Najděte v tričkách svobodu

Kolekce je koncipována tak, aby se zalíbila opravdu všem ženám. Grafika je volena velmi pestře a umožňuje tak výběr trička podle naší aktuální nálady, celkového rozpoložení či způsobu myšlení. Daný kousek nám tak pomůže vyjádřit sama sebe. V nabídce najdeme rudé vlčí máky, minimalistickou figuru ženy v klobouku, jemné květy decentně odkazující na art deco či vtipnou skupinu plavkyň v koupacích čepicích ve stylu 30. let. To vše je umístěné na čistě bílých tričkách, aby grafika mohla dostatečně vyniknout. 

Autorská trička Kateřiny Geislerová

Kolekce pro všechny

Aby si v kolekci přišla na své skutečně každá žena, je zapotřebí nejen široký výběr potisků, ale i střihů. A tak si můžete vybrat, zda vám spíše sedí regular, slim nebo oversize fit a také, zda vám bude více lichotit kulatý či véčkový střih. Ať už si pak tričko obléknete k sukni, kalhotám nebo třeba elegantnímu saku a vydáte se do práce či na večerní drink, bude skvělým a nepřehlédnutelným prvkem celého outfitu. 

E-shop Kateřiny Geislerové

Kromě nové kolekce triček představila návrhářka Kateřina Geislerová eshop. Reflektuje tím nejen aktuální požadavky českých klientů, ale i těch zahraničních a na její kousky se tak nově mohou těšit i ženy v Kanadě či USA. Designově čistý a elegantní e-shop nabízí jak nová trička, tak další modely z kolekcí Kateřiny Geislerové.

[Best_Wordpress_Gallery id=“82″ gal_title=“Kateřina Geislerová“]

Foto: Kateřina Geislerová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *