Valentýnské šperky: jaké si letos přát jako dárek?

Pokud není váš muž výjimečně kreativní, dost možná při hledání toho pravého dárku na Valentýna sáhne po šperku. Což rozhodně není chyba, zvláště, když se podíváme na letošní romantické kolekce věhlasných šperkařských domů, jako jsou Tiffany, ALO diamonds nebo třeba Pandora. Jaké luxusní kousky z jejich dílen by vám neměly uniknout?

Trefa do srdce

Kdo by si nepřál otevřít na Valentýna ikonickou tyrkysovou krabičku s bílou stužkou? Pokud ji přeci jen dostanete, dost možná v ní objevíte některý z kousků této klenotnické legendy. Možná to bude náhrdelník s nápisy Love či Kiss, nový moderní náramek z kolekce Tiffany City HardWear, legendární prsten Tiffany Setting nebo možná naprostá novinka – kolekce šperků s rubíny, které se hodí na den i na večer.

Diamantové vyznání

Pokud při výběru šperků budete někdy váhat, vězte, že diamant je vždycky sázka na jistotu. A na Valentýna jím každé ženě ukážete, že vám na ní skutečně velmi záleží. Spoustu krásných modelů nabízí klenotnická značka ALO diamonds v kolekci Hearts, která je, jak už název napovídá, plná srdcí, symbolu lásky, v nejrůznějších provedeních.

Srdce na dlani

Nové šperky s názvem Exploze lásky od Pandory zobrazují složitost i sílu lásky prostřednictvím propletených vzorů. Každý jednotlivý model má svůj vlastní význam a vzkaz, který předává. Je tedy jen na vás, co chcete šperkem říci. Zvolíte náhrdelník se zamilovaným stromem, nebo jednoduchý prsten s krásným rudým kamenem?

Vyznání lásky

Někdo se vyjadřuje prostřednictvím symbolů a náznaků, někdo jde přímo na věc. Pro tu druhou skupinu tu jsou šperky, které vaše sdělní vaší lásce řeknou na první dobrou. Česká značka ALOve nabízí náramky, náhrdelníky či náramky s výmluvně vyrytými nápisy „love“, „forever“ či „I miss you“. Co šperkem chcete sdělit vy?

Foto: archiv firem

1 komentář

  1. […] valentýnskou kolekcí Bulgari letos objevíte více než jen luxusní doplňky. Odhaluje nám romantickou tvář […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *