Valentýnská kosmetika: tyto kousky musíte mít

Ať už hledáte inspiraci na dárek pro své blízké nebo si chcete jednoduše udělat radost roztomilým kouskem sama, mrkněte na náš výběr těch nejpovedenějších valentýnských kosmetických kousků, které se letos objevily!

Vůně lásky

Speciální příležitost si žádá speciální vůni. Třeba takovou, která je vytvořena právě pro den svatého Valentýna. I takové vůně můžete v letošní sezóně sehnat, v nabídce je má například Dermacol. Hodit se však budou i jiné sladké, zamilované vůně v roztomilých flakóncích, kterými můžete oslňovat třeba celé jaro a připomínat rozkvetlou zahradu.

[Best_Wordpress_Gallery id=“28″ gal_title=“Valentýnské parfémy“]

Láskyplná péče

Valentýnské produkty pečující kosmetiky vás oslní nejen krásnými, sladkými vůněmi, ale také zamilovanými designy. Poohlédněte se určitě po tělovém mléku, svěžím peelingu pro sametově hebkou pokožku a vždy se hodí mít po ruce také něco do koupele. Koupelové bomby jsou nejen trendy záležitostí, ale především také skvělým zážitkem. Pro jednoho i pro dva.

[Best_Wordpress_Gallery id=“29″ gal_title=“Valentýnská kosmetika – tělo“]

Zkrášlená s láskou

Ochuzená o roztomilé kousky nezůstává ani dekorativní kosmetika. O tom, že nemusí jít vždy o obaly poseté srdíčky či pusinkami vás přesvědčí essence, která pro svou valentýnskou kolekci hledala inspiraci u zvířátek v lese. Určitě pak nezapomeňte na rudou či růžovou rtěnku a ladící lak na nehty. Pokud pak zvolíte vhodný outfit, nic dalšího pro vytvoření dokonalého valentýnského looku nepotřebujete.

[Best_Wordpress_Gallery id=“30″ gal_title=“Valentýnská dekorativka“]

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *