Valentýn s puncem luxusu: kolekce Bulgari Serpenti in Love

S valentýnskou kolekcí Bulgari letos objevíte více než jen luxusní doplňky. Odhaluje nám romantickou tvář hada prostřednictvím ikonické šestiúhelníkové struktury, která evokuje právě hadí hlavu. Ta nás v různých podobách provází celou kolekcí Serpenti in Love a dodává jí tak pořádnou dávku vášně a svůdnosti. Necháte se svést také?

Had jako symbol lásky

Není to zrovna nejtypičtější pojetí, ale pokud máte rádi neotřelost a luxus, pak je valentýnská kolekce Bulgari jako stvořená právě pro vás. Provází nás jí had. Ten se v podobě srdce houpe na legendární sponě ve tvaru hadí hlavy na kabelce Serpenti Forever. V podobě náramku Serpenti Contraire se nám svůdně ovíjí kolem zápěstí a jeho hlava líbá srdce, symbol lásky. V podobě srdce s motivy hadí kůže jej pak jako přívěsek na peněžence můžeme mít neustále u sebe. Už jste také přesvědčeni, že had je romantické zvíře?

Uvažte se šátkem

Kromě úchvatných kabelek Forever v černé a červené variantě, peněženkách se zipem, pouzdrech na kreditní karty je nabídka doplňků Bulgari ke dni svatého Valentýna rozšířena také o šály. Jsou tvořeny z vzácného hedvábí a zdobí je výrazný vzor. V něm vidíme motiv srdce a opět strukturu hadí kůže v kontrastující barevné variantě, v níž se nese celá kolekce. Vybrat si tak můžete mezi červeným a černým pozadím a ukázat tak svou vášnivou i tajemnou tvář.

Foto: Bulgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *