Orsay hlásí příchod jara hromadou květin

Pastelové barvy, puntíky, kimono styl, ale především květinové potisky – to je ve zkratce kolekce Orsay pro jaro 2018. Jako vždy v podání této značky jsou kousky velmi ženské, elegantní a snadno kombinovatelné a nositelné, ale také hravé a veselé. Nosit vás je prostě bude bavit!

Ve znamení jara

V kolekci Orsay jaro 2018 najdeme klasické jarní trendy, jako jsou právě pastelové tóny a květinový vzor, tak i novinky sezóny. Mezi ně se řadí kimono šaty, pyžamový styl nebo třeba asymetrické šaty či vzor gingham kostky. Vzory zde hrají celkově velmi důležitou roli, kromě těch zmíněných zde můžeme vidět také proužky či puntíky v nejrůznějších velikostech. V kolekci jsou kombinovány s jednobarevnými kousky, ale také mezi sebou. Mezi barvami vynikají světle růžová, červená, šedá, tmavě modrá, jemná žlutá, khaki i bílá. Krásně doplňují jedna druhou a je jasné, že se jedná také o odstíny, které nové sezóně kralují.

Denim a perly

Co se týče jednotlivých kousků, i zde samozřejmě můžeme sledovat nejnovější módní tendence. Z materiálů se zde často potkáváme s denimem, který letos vyniká nejen na riflích, ale také na bundičkách, šatech i kabátcích. Nechybí ani eko-kůže zdobící krátké vypasované bundy. Ve volbě materiálů se odráží také jarní romantika, a tak jsou šaty či halenky tvořeny krajkou. Co se týče střihů, výraznou roli zde hraje asymetrie. Tento prvek ozvláštňuje především modely šatů a sukní. Košile jsou často v pánském stylu, topy naopak vypadají žensky a jsou ušity bez ramen. Na svetrech či džínách pak můžeme vidět supermoderní detaily, jako jsou pro jaro 2018 perly a cvoky. Jednotlivé modely pak oživují svěží doplňky – barevné boty na podpatku i bez něj, šátky a výrazné kabelky různých velikostí.

Foto: Orsay

1 komentář

  1. […] se kolekce soustředí spíše na nadčasový styl, některé trendy nové sezóny zde přeci jen sledovat můžeme. Za zmínku stojí například časté použití […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *