Užijte si Valentýna všemi smysly: kam na zamilovanou večeři?

Nejste zrovna nejlepší kuchařkou nebo na valentýnskou večeři o pěti chodech prostě nemáte čas? Pokud přesto chcete se svým partnerem oslavit nejromantičtější den v roce skvostnou večeří, nabízí se skvělá a jednoduchá varianta – návštěva restaurace. Kam zajít, aby vám chutnalo, a zároveň jste si užili příjemné prostředí a správnou atmosféru?

Delikatesy v restauraci NOLA

Restaurací s valentýnským menu najdete jistě spoustu. Naším tipem je však pražská restaurace NOLA, která jej sestavila opravdu dokonale. Svým chuťovým buňkám dopřejete jedinečný zážitek grilovaným steakem z vysokého roštěnce či kachními prsy s višňovou omáčkou. Zakousnout můžete také křupavou bruschettu na bílém víně. V menu nechybí spousta afrodiziakálních surovin, jako krevety, avokádo nebo jahody v nevšední kombinaci s pepřem, které můžete ochutnat v lahodném domácím cheescaku. K pití vás jistě potěší nabídka kvalitních červených a bílých vín, ale také speciální valentýnské drinky, které si pro tento večer barman NOLY připravil.

Vyberte si podle svého

Možná to máte stejně – pokud je u speciálního menu na výběr pouze z jedné varianty například u hlavního chodu, málokdy se kuchař trefí do noty oběma partnerům. NOLA proto do valentýnského menu zařadila dvě varianty hlavního jídla i předkrmu. Na začátek si tak budete moci vybrat mezi tatarákem z lososa s avokádem a kapary a bruschettou s krevetami na bílém víně s koriandrem. U hlavního jídla se pak budete moci rozhodnout, zda si dáte grilovaný steak z vysokého roštěnce s krevetami a redukcí z červeného vína, nebo zda své chuťové buňky potěšíte kachními prsy s višňovou omáčkou. U dezertů si sice vybírat nemůžete, ale kdo by jahodovému cheesecaku odolal?

Foto: NOLA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *