TALABAYA: Šaty, ve kterých objevíte sebe sama

Česká designérka Mirka Talavašková přináší novou módní značku TALABAYA inspirovanou různými kulturami, které propojuje v jedno. Nabízí ženám vnímat jejich krásu a hodnoty skrze unikátní modely, z nichž sálá půvab i komfort. 

Styl, který nestárne

Kolekce pro jaro a léto 2020 je inspirována krásou probouzející se přírody, rozkvetlých luk a romantikou. Šaty vás zaujmou svým minimalistickým stylem a pestrými i pastelovými barvami. Jejich decentní zpracování vám dává možnost je kombinovat s nejrůznějšími šperky. Jsou elegantní a nadčasové. Jejich hlavních rysem je délka inspirovaná východním světem v kombinaci s praktičností západu. Šaty lze doplnit výraznými doplňky v podobě náhrdelníků, náramků, pásků nebo kloboukem či šátkem.  Kolekce představuje nejen šaty volnějšího střihu, ale také užší rafinovaný styl.

Kolekce TALABAYA jaro a léto 2020

Mirka Talavašková: autorka šatů i poselství

Módní návrhářka, která dává šatům duši. Milovnice minimalistické a decentní módy. Její inspirace spočívá ve východních kulturách. Spojuje typické znaky oděvů východních žen se západní kulturou. Kombinuje ženskou svobodu, sebevědomí a vlastní kreativitu. Jejím cílem je vnuknout myšlenku a rozšířit povědomí o jiných kulturách. Proto založila značku TALABAYA, která dokonale vyjadřuje její cíle. TAL je počátek jejího příjmení a ABAYA jako tradiční oděv nejen arabských žen. 

Seznamte se se značkou TALABAYA

TALABAYA je světoznámou značkou, která má své zastoupení v Americe, Saudské Arábii, Spojených Arabských Emirátech a samozřejmě u nás v České republice. Do jedinečných modelů se můžete obléknout i vy. Navštivte její pražský showroom nebo jednoduše nakupte v e-shopu Talabaya. Mirka Talavašková vás rozmazlí i šaty na míru, které budou přesně podle vašich představ. 

Foto: Talabaya

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *