Když móda pomáhá: ALOve Iluze by Bára Nesvadbová

Bára Nesvadbová není jen jednou z nejvýznamnějších českých spisovatelek.
Mimo psaní se také významně angažuje v řadě dobročinných projektů. Jen málokdo by neznal nadační fond BE CHARITY, který založila v létě roku 2015. Tento nadační fond pomáhá zejména dlouhodobě nemocným a znevýhodněným osobám. Často pracuje s nemocnými dětmi a jejich rodinnými příslušníky, kteří to v životě nemají vůbec lehké.

Spolupráce s českou klenotnickou značkou

Každý Báry počin je důkazem, že pomáhat lze různými způsoby a kdo hledá cestu, najde. Tentokrát v rámci Bářiných charitativních projektů vzniklo originální spojení s českou klenotnickou značkou ALOve, která je již 4 roky sesterskou značkou největší české klenotnické značky ALO diamonds. Výsledkem je kolekce náramků pojmenovaná ALOve Iluze by Bára Nesvadbová. Celých 50 % z ceny náramku bude věnováno na pomoc konkrétnímu dítěti.

Moderní a zároveň nadčasový

Luxusní šperk je tvořen srdíčkem z bílého, růžového nebo žlutého zlata.
Vybrat si můžete rovněž barvu šňůrky. K dostání je v červené, černé a bílé barvě. Červená barva symbolizuje vášeň, černá touhu a bílá lásku. Náramek vás okouzlí svou jednoduchostí a trendy provedením. Nemusíte se však bát, že vyjde z módy. Jeho moderní a zároveň nadčasový design z něj dělá unikátní kousek. Velký potenciál v kolekci ALOve Iluze by Bára Nesvadbová vidí i zakladatel a majitel značky ALOve a ALO diamonds, Alojz Ryšavý. Ten se nechal slyšet, že kolekci považuje za velmi úspěšnou a nepochybuje, že bude mít velký úspěch.

Bára Nesvadbová při tvorbě náramků ALOve Iluze

Udělejte si radost

Náramek stojí 4 077 Kč a polovina z této částky poputuje k holčičce Leonce Plintové. Po velmi předčasném narození se holčička potýká s mnoha zdravotními problémy, včetně problémů mentálních. Ačkoliv se její stav lepší, dlouhá cesta ji ještě čeká. Rodina věří, že finanční podpora by byla významným milníkem v její léčbě. Náramky jsou k dostání v buticích ALOve nebo na eshopu www.alove.cz. Pořízením náramku si uděláte hned dvojitou radost. Radost z krásného šperku a radost z dobrého pocitu, protože jeho zakoupením pomáháte!

Foto: ALOve

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *