L´Oréal představuje novou hvězdnou ambasadorku

Novou ambasadorkou značky L´Oréal je filmová herečka Katherine Langford. Svou první kampaní pro rok 2020 se stane tváří na podporu řasenky Air Mascara a semipermanentní barvy na vlasy Casting Créme Gloss.

Mladá a nadějná Katherine Langford

Mladá, talentovaná a sebevědomá herečka je představitelkou hlavní role cynického thrilleru Na nože, který byl nominovaný na Oscara a Zlatý Glóbus. Spatřit jste ji mohli také v neméně slavných filmech jako Já, Simon nebo v seriálu Proč? 13x proto, který odstartoval její kariéru. Pro ztvárnění hlavní role spolupracovala s psychologem, který se zabývá problematikou teenagerů. To vše také ve spojitosti s kampaní „It´s up to us“, vytvořené proti sexuálnímu napadání mladistvých. Katherine se věnuje podpoře rovnoprávnosti žen, sexuální orientace, věku i rasy. Aktivně vstupuje do internetových debat, kde podporuje sebedůvěru. Dostává tak správného významu být influencerem pro mnoho žen i teenagerů. 

Hodnoty, které se střetávají

L´Oreál, značka, která bojuje za práva žen a prosazuje potřebnost vnímat jejich osobu tak, aby společností nebyly odsouvány. Pro výběr svých ambasadorek mají jasně daná kritéria. Katherine byla vybrána jako zástupce značky L´Oréal pro hodnoty, které uznává a prosazuje. Pro svůj nadhled a pozitivní přístup. Její cíle jsou více než shodné s ideologií L’Oréalu. „L’Oréal Paris je značkou, která udává trendy v oblasti krásy, a navíc přináší zásadní poselství: všichni za to stojíme. Vše je o umění sebelásky, odvahy a sebevědomí! Lidé mého věku by se neměli bát být těmi, kým skutečně jsou, jelikož právě to nás činí jedinečnými a krásnými. Pokud víte, že za to stojíte, pak žijete svůj život naplno. Vždy jsem si velmi vážila podpory, proto jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla stát součástí tak inspirativní skupiny ženských ambasadorek,“ říká Katherine Langford k nové spolupráci. 

Foto: L’Oréal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *