Hello, you! Léto v podání značky Orsay

Letní měsíce jsou tady a s nimi nová Orsay kolekce Hello, you! A čím jiným by měla být inspirovaná než právě létem a jeho pohodou. A kde jinde fotit letní kolekci než v romantickém Řecku.

Květiny, bezstarostnost, pohodlí 

Kolekce Orsay léto 2020 čerpala z toho nejpříjemnějšího, co léto nabízí. Bezstarostnost, svoboda, lehkost a květiny.  Tyto symboly léta se staly inspirací i Orsay návrhářům. A protože léto, květiny a ženy jdou jednoznačně k sobě, tak i v této kolekci se můžeme těšit ze záplavy květů různých tvarů a velikostí, které vás dostanou do té správné bezstarostné nálady. Ve spojení s boho prvky ve vás nastartují na vlnu romantiky. A hlavně. Bez pohodlí není správná pohoda. Proto se i tato kolekce snaží cílit i na co nejpříjemnější prožití prázdninových krás v co největším pohodlí. 

Letní kolekce Orsay Hello, you!

Klasika v sytých barvách

Letní kolekce Hello, you! však také nezapomíná na klasiku. Saka, košile, kalhoty typu capri. To vše v nadčasové eleganci, která je vyvedena v sytých barvách a příjemně padnoucích střizích. I na pracovní schůzku můžete přinést trochu letní nálady a přitom zůstat elegantní. 

Svatební kolekce Orsay

A protože léto přeje svatbám, tak ani firma Orsay nezapomněla na nevěsty, družičky a ostatní svatebčany. Pro nevěsty je vytvořena limitovaná edice šatů, které jistě budou důležitou součástí jejich svatebního dne. Ani družičky a svatebčané nepřicházejí zkrátka a v nové kolekci si vyberou podle svých představ. 

Svatební limitka Orsay

A určitě se nesmí zapomínat na doplňky, kterými lze nejen zaujmout, ale i doladit svůj outfit. Protože krásně se obléct a hrát si s doplňky je možné při každé příležitosti. A léto k tomu přímo vybízí.

Foto: Orsay 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *