Louis Vuitton a Emma Stone představují kampaň pro jaro a léto 2020

Herečky Emma Stone a Zhong Chuxi jsou hlavními hvězdami kampaně Louis Vuitton pro jaro a léto 2020. Fotografie nás přenesou do londýnského hotelu Park Lane a éry Belle Époque.

Emma Stone a Louis Vuitton

V kampani, inspirované úchvatnou érou Belle Époque, nechybí ambasadorka značky Emma Stone. Po boku hvězdy známé z filmu La La Land či Favoritka pak stojí čínská herečka Zhong Chuxi a další modelky. Fotograf Collier Schorr, který s věhlasným francouzským domem spolupracoval již na kampani pro jaro a léto 2019, je zachycuje v legendárním hotelu Park Lane. Kromě nich v kampani září také další hvězdy – nejnovější modely kabelek včetně nové Vanity z plátna Monogram. Oko všech módních nadšenců potěší i pohled na nejnovější verzi kabelky Louis Vuitton Dauphine, nyní dostupné v kůži Epi nebo v semišovém provedení.

Ve stylu Art Deco

Fotografie Colliera Schorra pro Louis Vuitton se nesou v jeho charakteristickém stylu, kdy se pohybuje na pomezí mezi realitou a fikcí. Vzbuzují napětí a očekávání, které divák prožívá se zatajeným dechem. Typickým rysem je i více postav zachycených v interakci v pokojích a chodbách architektonicky pozoruhodného hotelu ve stylu Art Deco.

Video s hudbou Sophie

Kampaň bude mít premiéru v únorových číslech mezinárodních časopisů. Cyklus krátkých digitálních filmů, který bude zveřejněn na online kanálech na webu Louis Vuitton v únoru, bude mít tu samou napjatou energii, ještě umocněnou soundtrackem interpretky Sophie, která poskytla hudební a video doprovod k módní přehlídce kolekce jaro/léto 2020.

Foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *