Swarovski, Nike a Naomi Ósaka: co mají společného? Nové tenisky s křišťály!

Ještě před zahájením Roland Garros stihla značka Swarovski představit velmi zajímavou spolupráci. Roli v ní hraje sportovní značka Nike a také tenisová šampionka Naomi Ósaka, která se právě na tomto francouzském grandslamu postarala o pořádný rozruch. Vášně však jistě vzbudí i představená novinka, kterou jsou tenisky NikeCourt Air Zoom GP Turbo zdobené křišťály. 

Nepřehlédnutelná záře na kurtu

Zářivý styl a vysoká funkčnost, to jsou hlavní atributy tenisek NikeCourt Air Zoom GP Turbo, na kterých se osobně podílela i Naomi Ósaka, dvojnásobná vítězka US Open i Australian Open. Ta před zahájením letošního Roland Garros vzbudila vlnu emocí tím, že nejdříve odmítla komunikovat s novináři na tiskové konferenci po svých zápasech a poté se z turnaje odhlásila. Rozpoutala tím však debatu o psychice profesionálních sportovců a dokázala tak svůj vliv, který má napříč různými skupinami. Na svém vlivu staví i značka Swarovski, která si tímto společným počinem s tenistkou slibuje posílení pozice značky jako experta nejen na životní styl, ale i v oblasti sportu. 

Tenisky Swarovski x Nike

Nové tenisky se stanou výraznou módní ikonou na kurtu i mimo něj. Jejich revoluční design se zesílenou konstrukcí v partii špičky odpovídá maximálním nárokům bílého sportu. Díky jedinečnému zdobení tento unikátní model ale zazáří i kdekoliv jinde. Boty zdobí tisíce oboustranných šatonů Swarovski Crystal Fine Rocks, seskupených do tvaru ikonického loga Nike v boční partii a loga Naomi Ósakaové ve formě negativu na patě. Tyto křišťálové detaily krásně vynikají na podkladu v kombinaci černé barvy a batikovaného efektu, tkaničky jsou zakončeny ametystovým křišťálem. Finální podoba působí moderním, nepřehlédnutelným a hravým dojmem. „Ráda kombinuji designové detaily zcela originálním způsobem. Křišťály Swarovski na batikovaném podkladu představují nečekané spojení a kousek dostupného luxusu pro každého,“ říká Ósakaová.  

Tenisky NikeCourt Air Zoom GP Turbo Naomi Osaka jsou v prodeji na Nike.com za $175.00. 

Foto: Swarovski x Nike

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.