Nová kampaň Louis Vuitton jaro/léto 2021 pod taktovkou Nicolase Ghesquièra

Kreativní ředitel značky Louis Vuitton Nicolas Ghesquière umí svými dovednostmi překvapit. Nejen, že novou kolekci navrhnul, ale sám k ní nafotil i nejnovější kampaň pro jaro a léto 2021 a vybral do ní i hlavní hvězdy. Kdo se v kampani objevil?

Kampaň Louis Vuitton jaro/léto 2021

V nové kampani luxusního francouzského domu září ambasadoři a také další příznivci značky s ikonickým logem LV. Nechybí mezi nimi na Grammy nominované pěvecké duo Halle a Chloé Bailey, herečky Emma Stone a Jennifer Connelly nebo tenisová šampionka Naomi Osaka. Všechny tyto osobnosti si díky jejich jedinečnosti vybral sám návrhář a pro kampaň plnou svobody a nenucenosti je také zvěčnil na fotografiích. 

Odhalte nové kabelky LV pro aktuální sezónu

Talentované osobnosti představují nejnovější kožené kabelky z kolekce jaro/léto 2021 – Coussin a Rendez-vous. Tyto kabelky jsou všestranným doplňkem a lze je nosit na mnoho způsobů. Posouvají hranice stylu a překlenují genderové rozdíly. Pružnost a podobu kabelky Coussin dokonale vystihují Jaden Smith, Jennifer Connelly, Sophie Turner a Angelica Ross. Kouzlo rafinovaného modelu Rendez-vous prezentují Emma Stone, Halle a Chloé Bailey a Laura Harrier. Ikonické kousky Louis Vuitton, jako je Capucines a Twist, předvádí herečka Liu Yifei a modelka Carolyn Murphy.

Foto: Louis Vuitton Nicolas Ghesquière

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *