Kde objevíte všechny trendy jara 2021? V nové kolekci Reserved

FVýrazné potisky, svěží barvy, slušivé střihy a důmyslné detaily – nic z toho nechybí nové kolekci Reserved Spring Lookbook. Těšit se můžete na odvážné, ale stále velmi nositelné modely, které si můžete prohlédnout v nové kampani s modelkami Barbarou Valente a Berit Heitmann. 

Jaro podle Reserved

Letošnímu jaru vévodí potisky. Vyzkoušet můžete po vzoru Reserved ten květinový, batikovaný nebo třeba černobílý vzor rybí kosti. Stále trendy zůstávají výšivky, velmi žensky a romanticky působí šaty s balónovými rukávy nebo topy s volánky. V kurzu ale zůstává také minimalismus, takže si na své přijdou i zastánci jednoduchých střihů a monochromatických looků. Mezi barvami vynikají ryze jarní tóny jako pistáciová, olivová, oranžová a vanilková. Zajímavostí jsou knoflíky v kontrastních barvách či prošívání. 

Jednotlivé kousky se do outfitů dají perfektně sladit, ale jiným způsobem, než jsme zvyklí. Například šaty najdeme v netradiční kombinaci s shacket ve stejném růžovém odstínu a krátkou bundu zase spolu se sukní v mini délce. Všechny looky doplňují moderní doplňky jako například žabky na vysokém podpatku, výrazné kotníkové boty nebo boty na vysoké podrážce, prošívaná psaníčka nebo kabelky s krátkou rukojetí. Třešničkou na dortu jsou obrovské sluneční brýle připomínající potápěčskou výbavu jako pocta 80. létům. 

Rok 2021, rok extrémů

Módní předpověď pro rok 2021 je plná extrémů. Reserved je v nové kolekci ukazuje na oversize střizích, odkazech na styl z přelomu století (známý jako Y2K), potkávají se zde nové technologie s řemeslnou ruční prací a chybět nemohou ani inovativní recyklované materiály, které vynikají v kontrastu s háčkovanými materiály nebo hladkými lesklými texturami. Nebojte se kombinovat zdánlivě nekombinovatelné a propojujte trendy, Reserved je skvělou inspirací. 

Kampaň Spring Lookbook

Hvězdami této kolekce jsou brazilská a německá modelka Barbara Valente s Berit Heitmann. Obě modelky berou přehlídková mola útokem a svou přirozenou krásou oslňují svět módy, i když patří mezi nové tváře modelingu. Zalité silnými slunečními paprsky zde představují odvážnou ale snadno nositelnou kolekci plnou nových trendů. Silná a výrazná kampaň Reserved se zaměřuje na ženskou sílu a pozitivní emoce.

Foto: Reserved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *