TOP 5: Trendy šaty, které letos na jaře a v létě uvidíte všude

Už bylo dost tepláků a pohodlných mikin. Jste připraveni na změnu? My už se nemůžeme dočkat! Přichází teplejší počasí a s ním se do popředí opět dostávají ryze ženské kousky, kterým vévodí šaty. Jaké si letos na jaře pořídit a držet tak krok s aktuálními trendy?

Bílé

Jste romantická duše a něžné holčičí oblečení je vám blízké? Pak je trend bílých šatů jako stvořený pro vás. Balonové rukávy, výšivky, bohémský vzhled, to vše jim bude slušet (a vám také). Stejně tak ale vyniknou i v minimalistickém pojetí, které je také hitem.

[Best_Wordpress_Gallery id=“94″ gal_title=“Šaty jaro – bílé“]

Kostkované

Tak trochu retro, tak trochu francouzské, kostky se letos stávají symbolem jara a budou vás bavit v mnoha barevných kombinacích i rozmanitých střizích. Nechte se inspirovat ikonickou Brigitte Bardot a jejími kostkovanými outfity a přeneste se na jih Francie si užít trochu toho slunce… 

[Best_Wordpress_Gallery id=“99″ gal_title=“Šaty – kostkované“]

Úpletové

Nestihli jste si v zimě vlněných šatů dostatečně užít? Máte další šanci. Úpletové šaty budou k vidění i na jaře a to především v sexy přiléhavém vzhledu. Stále si ale užijete jejich pohodlnost, takže skok z domácího oblečení tu nebude tak dramatický. Nosí se ve variantě bez rukávů, propínací, ve všech možných barvách i délkách, vybrat si můžete přesně podle svého stylu.

[Best_Wordpress_Gallery id=“100″ gal_title=“Šaty – úpletové“]

S potiskem

Pokud vás kostky úplně neoslovily, můžete se nechat zlákat dalšími potisky. Trendy jsou květinové, zvířecí i abstraktní vzory a vaší fantazii se tak meze nekladou.

[Best_Wordpress_Gallery id=“101″ gal_title=“Šaty – vzorované“]

Denimové

S denimovými kolekcemi se letos roztrhnul pytel a tak si svou chvíli slávy užívají i denimové šaty. Hodí se pro každou příležitost, sluší jim balonové rukávy, áčkový střih i pásky a nabízí i dostatečné pohodlí při nošení. 

[Best_Wordpress_Gallery id=“102″ gal_title=“Šaty – denimové“]

Foto: archiv firem

30 komentář

  1. buying from darknet market with electrum drugs dark web

  2. most popular darknet markets 2023 dma drug

  3. black market prescription drugs for sale deep web directory onion

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *