Olympia of Greece: nová tvář kabelek Louis Vuitton Capucines

Mohou kabelky s věhlasným logem LV působit ještě luxusněji? Ano, pokud je v kampani představuje dáma s modrou krví Olympia of Greece

Olympia of Greece x Louis Vuitton Capucines

V nejnovější kampani Louis Vuitton září Olympia of Greece, členka řecké a dánské královské rodiny a také modelka a influencerka. Na pozadí Paříže představuje nová provedení kabelky Capucines, ikonického modelu s nezaměnitelným stylem. V aktuální sezóně se objevuje nejen v nových barevných provedeních, ale i v jiných materiálech. Modely Capucines zůstávají ženské a rafinované a pohrávají si s detaily ze světa šperků. Zamilovat se můžeme do modelu Mini v pudrově růžovém tónu s iniciály LV v perleťovém odstínu, kabelky ve smaragdovém provedení, varianty v must-have sezóny khaki tónu nebo do elegantní kombinace černé, šedé a burgundské. 

Kabelka Capucines: s láskou ke starým časům

Měkká na dotek, architektonická geometrie a nezaměnitelný styl: taková je kabelka Capucines. Je pojmenovaná po vůbec prvním butiku Louis Vuitton, který byl otevřen v roce 1854 na adrese rue Neuve-des-Capucines. V průběhu let se stala jedním z nejikoničtějších designů tohoto módního domu. Tato kabelka je symbolem know-how tradičního výrobce zavazadel, ztělesňuje jeho hodnoty a DNA. Každou sezónu se představuje v nové interpretaci v duchu aktuálních trendů. 

Kdo je Olympia of Greece

Pod přezdívkou Olympia of Greece vystupuje členka řecké a dánské královské rodiny, Její královská Výsost Marie-Olympie Řecká a Dánská. Tato 24letá modelka a influencerka žije v New York City. Vystudovala módu na škole NYU Gallatin. Má jedinečný smysl pro styl, jistě i díky tomu, že vyrůstala v Londýně i New Yorku. 

Foto: Michael Janssen / Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *