Kabelky Verlein: spojení elegance, kvality a řemesla

Minimalistické pojetí, důraz na detail a precizní zpracování. To je kolekce Cinch Croc od české firmy Verlein. Modely kabelek Ana a Ana Mini svým vzhledem i provedením cílí hlavně na sebevědomé ženy, jež nechtějí splynout s davem. Tyto kabelky totiž na sebe upozorní samy. 

Stylově a luxusně s kolekcí Cinch Croc

Designérka firmy Veronika Stuedlein si v této kolekci pohrála s novým typem kůže, takzvanou Croc print leather, která vytváří dojem, že se jedná o kůži plazů. Zdání však klame. Jedná se o takzvaný croc efekt, kdy hovězinová kůže vytváří stejný reliéf jako kůže hadů či krokodýlů. To, že jde o stavební pilíř nové kolekce, můžeme najít i v samotném názvu kolekce Cinch Croc. Croc efekt působí elegantním, luxusním i extravagantním dojmem. To je přesně to, čeho chtěla česká designérka dosáhnout. 

Modely Ana a Ana Mini: extravagance i minimalismus 

Nová kolekce značky Verlein je dělaná s ohledem na ženy, které se nechtějí smířit s průměrem. Nebo nudnou elegancí. Je určená pro ženy, jež chtějí vyniknout. Už samotný název kolekce odkazuje k tomu, že tentokrát se nebude jednat pouze o minimalismus, který je pro značku typický. Croc efekt dává modelům Ana a Ana mini luxusní a zároveň extravagantní vzhled. Luxusní vzhled podtrhuje i výběr barev. Kabelky se nabízí ve dvou barevných provedení – temně zelené (Amazon Green) a černé (Black). Kabelky Ana a Ana mini jsou kabelky, které jen tak nepřehlédnete. 

Verlein: od Honkong až po Prahu

Spojení nadčasového designu, řemeslného umění i vysoce kvalitních materiálů z Evropy. To je Verlein. Ovlivněná zkušenostmi s oděvním designem z Honkongu a Londýna, založila v roce 2018 nyní už Veronika Stuedlein v Praze společnost Verlein. Spoluzakladatel Maximilian Stuedlein se později stal také jejím životním partnerem. V profesním životě oba spojilo nadšení pro kvalitní materiály, precizní výrobu a minimalismus. To je to, co značku Verlein charakterizuje. 

Foto: Verlein

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *