Ikonická kabelka Dior Saddle Bag je zpět!

Všichni módní nadšenci z celého světa právě plesají. Proč? Důvodem je návrat jedné z nejikoničtějších kabelek z přelomu tisíciletí. Dior Saddle Bag je zpět v prodeji a získala pro podzim a zimu 2018 nový kabát.

Nová „IT bag“

V okamžiku, kdy se kabelka Dior Saddle Bag objevila na přehlídkových molech při představování nové kolekce podzim 2018, měli všichni módní guru jasno. Ihned se tento model stal „IT bag“, tedy kabelkou, okolo které se bude točit celá nová sezóna. Když ji totiž v roce 1999 tehdejší kreativní ředitel tohoto francouzského módního domu John Galliano navrhl, chtěli ji naprosto všichni. Zahlédnout jste ji mohli u Paris Hilton, Sienny Miller, nebo třeba u Carrie Bradshaw v Sexu ve městě. Jak to tak bývá, její sláva začala pomalu utichat. A to až do roku 2014, kdy si ji přes rameno přehodila Beyonce a nastartovala tak její novou éru. Dnes tak můžeme být svědky uvedení nových modelů Saddle Bag, o které se postarala současná módní ředitelka Dioru Maria Grazia Chiuri. Jaký design by nejvíce slušel vám?

[Best_Wordpress_Gallery id=“44″ gal_title=“Dior Saddle Bag“]

2 komentář

  1. […] na Sicílii v městečku Noto. V tento slavnostní den se oblékla hned do dvou šatů Dior, o něž se postarala návrhářka Maria Grazia […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *