Monika Marešová v obleku pro novou kolekci Filipa Vaňka a krejčovství Bernhardt

Obleky, které jsou všechno, jen ne nudné. Tak by se dala ve zkratce shrnout nová zimní kolekce obleků a smokingů stylisty Filipa Vaňka a krejčovství Bernhardt. Vedle samotných designů však pozornost poutají i jména modelů kampaně. V té totiž září Monika Marešová a nerozpoznatelná dvojčata Miroslav a Martin Dubovičtí.  

V gentlemanském stylu

Kolekce obleků a smokingů z dílny Filipa Vaňka a krejčovství Bernhardt potěší nejen muže, ale i ženy. I pro ně si toto kreativní duo přichystalo spoustu padnoucích a sexy modelů na míru. „Uvádíme na trh zimní kolekci obleků, která se ale dá nosit celoročně. Je tak trochu jiná. Sám se oblékám draze a luxusně, ale není to proto, že jsem snob, ale proto, že vím, jaký je to rozdíl, když máte oblečení z kvalitní látky a přesně vám sedne na tělo.  A v Čechách není možnost si tyto věci koupit za normální peníze. To bylo důvodem, proč jsem se rozhodl novou kolekci vytvořit s firmou Bernhardt. Udělali jsme něco, co je v kvalitě top značek a top firem, jak materiálově, střihově, tak i kvalitou zpracování. Nemačká se to, dýchá to, není v tom nic umělého. Obleky jsou zpracované na té nejvyšší úrovni a za dostupné peníze,“ v kostce popsal Filip Vaněk svoje dílo a dodal: „Obleky nejsou žádné tuctovky, nejsou nudné. Mají vtipnou podšívku, kterou budu rok co rok obměňovat. Kalhoty i saka jsou dotaženy do posledních detailů, dají se kombinovat. Je to malá řada hodně klasických věcí, které moc nepodléhají času. Oblek nebo smoking pro chlapa a i pro ženu v konfekci nekoupíte a právě u Bernhardta se to dá krásně vyřešit.“

Kampaň s hvězdným obsazením

Když došla řeč na prezentaci obleků, neměli Filip Vaněk a manažerka firmy Bernhardt problém shodnout se na jménech. Volba padla na Moniku Marešovou, Miroslava Dubovického a Martina Dubovického. Na focení do salonu se přišel podívat i moderátor Leoš Mareš a modelky Kateřina Sokolová a Simona Krainová. „Dobře se mi s dvojčaty fotilo. Měli jsme super tým a s výsledkem jsem moc spokojená. Toužila jsem po dámském smokingu, ale sehnat ho je docela složité. A Filip, který mě už nějaký ten pátek obléká, navrhl, že mi nechá ušít ne jeden, ale hned několik smokingů. Měla jsem svoji představu, Filip ji dotvořil a Bernhardt ušil do dokonalosti,“ řekla Monika Marešová, které manžel do práce nemluvil. „Nic neříkal. Byl u focení, ale vlastně teprve dneska poprvé uvidí výsledek našeho snažení.“ Navnadila vás nová kolekce k tomu si také jeden smoking do své skříně pořídit? Pak se můžete vydat do krejčovství Bernhardt do pražské pasáže Černá Růže. Vedle obleků tu najdete také celou řadu elegantních kravat, manžetových knoflíčků a dalších luxusních doplňků.

Foto: archiv firmy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *