Calzedonia léto 2018: V námořnickém i klasickém stylu

Ještě stále hledáte ideální dámské plavky, které zalichotí postavě a zároveň se ponesou v duchu nejnovějších módních tendencí? Pak svůj zrak zaměřte na značku Calzedonia, jejíž kolekce pro léto 2018 nabízí dokonalý kousek pro každou z nás. Je vám vlastní klasický styl, nebo jste se zamilovala do hitu předchozí sezóny volánků? Ať tak či tak, z obchodu Calzedonia odejdete spokojená.

Volánky, kam se podíváš

Pokud bychom měli zvolit jeden z hlavních hitů loňské sezóny, jsou to volánky. Ani letos jejich sláva nepřestala nabírat na obrátkách a jsou naprosto všude, plavky nevyjímaje. Volánky jsou šikovnými pomocníky dam především proto, že působí žensky a elegantně a zároveň dokáží dodat objem tam, kde zrovna potřebujete. Kromě podprsenek ale mohou také jemně zdobit lem spodního dílu plavek.

Francouzsky šik

Baví vás spíše klasický styl? I jím se nechali designéři Calzedonie pro novou sezónu inspirovat. Zabrousili do Francie v 50. letech a po vzoru tehdejší módy vytvořili modely zahrnující plavky přes jedno rameno či kousky v rovném střihu. Kromě bikin kolekce zahrnuje také jednodílné modely, které se v letošní sezóně také těší vysoké oblibě.

Do pruhů!

Ať už v námořnickém nebo retro stylu, proužky také zaplavily nové modely plavek Calzedonia. Tento nadčasový trend dokáže zalichotit postavě především, pokud jsou proužky svislé. Nemusíte sahat jen po tradiční bílo-modré kombinaci, ale bavit vás bude i růžovo-bílé duo.

Zazařte s flitry

Jestliže chcete na pláži doslova zářit, pak je pro vás jako stvořená Capsule Collection Calzedonia, v níž objevíte elegantní černé a bílé modely poseté flitry. I přes tento výrazný prvek si plavky zachovávají dávku elegance a nepůsobí přehnaně. Flitry zde tvoří zajímavé efekty a aplikace, které přilákají pozornost. Doplněny jsou i o další netradiční prvky, jako jsou krajkové pásky nebo vysoké pasy.

Foto: archiv firmy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *