Sportujte v českém: 3 české značky sportovního oblečení, které stojí za pozornost

O šikovnosti českých tvůrců jsme už všichni slyšeli mnohé, ale věděli jste, že tuzemské značky umí i kvalitní a designové sportovní oblečení? Představujeme tři značky, v nichž bude každý běh i návštěva posilovna ještě veselejší. 

Divoká a nespoutaná Pura Vida

Pokud jste na někom v posilovně obdivovali barevné legíny s neobyčejnými motivy, nejspíš pocházely z dílny značky Pura Vida. Designérka Petruccya má představivost opravdu bezbřehou a běhat v legínách s Fridou, fénixy nebo folklorními motivy je prostě radost. Ale nejen legínám veselé motivy sluší. V nabídce Pura Vida jsou i mikiny, trička, podprsenky nebo spousta doplňků. Tuhle přehlídku barev a nečekaných motivů prostě musíte vidět. 

Eticky a udržitelně s Circlle

Recyklované materiály, boj proti znečišťování a etika na prvním místě, to je česká značka Circlle. Ukazuje, že i při sportování můžeme bojovat za udržitelnost a životní prostředí a vytvářet o něco lepší svět. Oblečení značky Circlle je minimalistické, funkční a objevuje se v přírodních, tlumených barvách. Hodí se nejen na jógu, ale třeba i pro běžné nošení. Nabídka se neustále rozšiřuje, ale vždy s ohledem na jednoduchost a ekologii. Tyto krásné myšlenky české značky si určitě zaslouží pozornost. 

Lasoul: láska k ženskosti

Mnoho cyklistek dá nejspíš za pravdu tvrzení, že sehnat oblečení na kolo, které by bylo padnoucí a navíc ženské, není nic jednoduchého. Přesvědčila se o tom i Martina Prokopová, a tak se rozhodla si nechat oblečení nejen ušít, ale rovnou založit i značku Lasoul, aby mohla pomoci i dalším ženám mít z pohybu opravdovou radost. Jednoduchý příběh s jednoduchou vizí – vytvářet ženské a padnoucí prádlo, na které se budeme moci vždy spolehnout. A šité v Česku! 

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *