Naskočte na duhovou vlnu s kolekcí Vans x Flour Shop

Třpytky, cukrátka, zářivé barvy, duhové motivy – že vám to připomíná narozeninovou oslavu? Správně! Pestrá kolekce, kterou vytvořili Vans a pekařka Amirah Kassem, je totiž velkolepou oslavou kreativity a radosti, jakou zažíváme (nejen) o narozeninovém dni.

Duhová exploze Vans x Flour Shop

Vans přichází letos na podzim se zábavnou kolekcí obuvi a oblečení navrženého ve spolupráci s Amirah Kassem, pekařkou, spisovatelkou, expertkou přes mouku a zakladatelkou FLOUR SHOPu, který se proslavil originálním duhovým dortem známým jako „Rainbow Explosion Cake“. Tvůrci společně skáčou přímo do hromady třpytek a duhových cukrátek. Kolekce Vans x Flour Shop vás obleče od hlavy až k patě do zářivých barev a duhových motivů, takže se budete moct každý den cítit jako o narozeninách. Hravá osobnost Kassem se odráží v této barevné kolekci pro děti i dospělé. 

Vansky od cukrářky

Amirah Kassem vyrostla v Mexiku, kde se od své matky naučila péct i zdobit. Dětství plné hraní s barvami a kreativního nepořádku v ní podle jejích vlastních slov podnítilo tvořivost a touhu po sebevyjádření. Díky tomu se pak nebála jít za svým snem a založila jedinečnou cukrárnu, která s hromadou třpytek a upřímnou radostí oslavuje každý den jako narozeniny. Pekárna FLOUR SHOP, která má pobočky v New Yorku a Los Angeles, se celosvětově proslavila svým duhovým dortem s překvapením uvnitř, který je explozí barevného zdobení a každému bez výjimky vykouzlí úsměv na tváři.

„Vždycky jsem byla Vans holka, takže možnost navrhnout celou kolekci obuvi, oblečení a doplňků pro Vans bylo pro mě splněným snem! Kolekce Vans x FLOUR SHOP v sobě spojuje ty nejúžasnější věci: duhu, třpytky a jednorožce. Takže ve vás skutečně evokuje radost jako o narozeninách,“ slibuje Amirah Kassem. „Už se moc těším, až uvidíte moji kolekci naživo… je naprosto kouzelná!“

Kolekce přináší tři modely tenisek pro dospělé: Old Skool v bílé kůži s duhovými pruhy na špičce a patě, Old Skool posetý stříbrnými třpytkami, s duhovou podrážkou a zapínáním na suchý zip, a Classic Slip-On s potiskem FLOUR SHOP motivů a emotikonů v kombinaci s výrazným šachovnicovým vzorem značky Vans.

Kolekce Vans x FLOUR SHOP by Amirah Kassem je dostupná u vybraných prodejců Vans, v kamenných obchodech a online na Vans.eu.

Foto: Vans

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *