Lizzie Armanto x VANS: Originální a půvabné spojení

Lizzie Armanto je ve světě skateboardů známým jménem. Talentovaná chráněnka Tonyho Hawka a Vans Pro je jedna z nejvíce průkopnických žen v historii skateboardu. Tomuto sportu se věnuje již od roku 2007 a za tu dobu zvládla vyhrát přes třicet různých cen a soutěží. Tyto milníky se pojí s potem, dovednostmi a kreativitou, a tak není žádným překvapením, že si ji Vans vzalo pod své křídla a nechalo ji navrhnout její vlastní kolekci VANS OLD SKOOL PRO

Odvážná dáma, odvážná móda

Ikonická skateboardistka Lizzie Armanto je ztělesněním toho, co je pro značku Vans tak vlastní – nekonvenčnost a pozitivní přístup. Odvážná na prkně i v módě obtiskuje svou vlastní esenci do nové kolekce, která snoubí jemnost ženskosti a Lizzinina nebojácného ducha. „Při výběru barev mé nejnovější kolekce jsem se inspirovala fotkou jarní kalifornské krajiny plné rostlin a divokých květin, kterou jsem pořídila,“ řekla Lizzie. 

Ne jen tenisky…

Svršek tenisek je vyroben ze semiše v bílém odstínu s vyraženým šachovnicovým vzorem. Tomu kontrastuje černá pryžová podešev.  Tenisky zároveň byly vyrobeny přímo pro skateboardisty – pomocí zbrusu nové technologie PopCush. Pěna vložky totiž poskytuje ochranu před tvrdým dopadem. Boty zároveň nijak nesvazují a poskytují flexibilitu a přilnavost, které jsou na prkně důležitými faktory. Vans nezapomíná ani na vyšší opotřebení a poškození bot a bojuje proti nim pomocí vyztužené podložky DURACAP. Bezkonkurenční trvanlivost a životnost bot pro každého jedince na prknech. 

Tato kolaborace přináší kromě tenisek Old Skool Pro Lizzie Armanto i řadu oblečení, které charakterizuje tlukoucí srdce. Krátké tričko Heart Lizzie, černé legíny, bunda v odstínu Antique White a ve stejné barvě i batoh, bílé ponožky a černé kšiltovky – to vše naleznete v této nové edici od Vans. 

Foto: Vans

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *