Studio OliOla má novou kampaň i e-shop

Souznění s přírodou je pro pražské studio krásy OliOla alfou a omegou. Odpovídá tomu nejen nabízený sortiment a celkový přístup, ale také nová zimní kampaň Earth. Obdivovat v ní můžeme, kromě krásných fotek, také zářivost a sytost šetrných barev na vlasy Original & Mineral. 

Nová zimní kampaň Earth: Souznění s přírodou

Mezi krásou a zdravím již nemusíte dělat kompromisy. Jako důkaz si pro vás studio OliOla nachystalo novou zimní kampaň EARTH: SOUZNĚNÍ S PŘÍRODOU. Tato kampaň má poukázat na cestu udržitelné péče. Ve spolupráci s bio dekorativní kosmetikou ZUII a s šetrnými barvami na vlasy vznikly fotografie, které mluví samy za sebe. Jsou příkladem toho, že člověk a příroda mohou existovat v harmonii, bez zbytečných nežádoucích překážek. 

Zdravý a postavený na přirozené kráse: nový e-shop OliOla 

Nový e-shop studia OliOla nabízí bio kosmetiku a profesionální přírodní péči na vlasy. Můžete si tedy pořídit produkty, které profesionálové používají při procedurách přímo ve studiu. Mimo jiné na e-shopu najdete, v tuto dobu tak nezbytné, vlastnoručně šité roušky z certifikované bavlny, které šije sama majitelka studia. 

Nápad začít šít roušky dostala majitelka Oli Vacková již v začátcích koronavirové krize. Šitím roušek pomáhala řadě organizací, přátelům či nejohroženějším skupinám našich obyvatel. Po otevření studia oblékla do roušek také personál i zákaznice. Brzy se staly roušky velmi populární a začaly vznikat také v sadě s látkovými čelenkami do vlasů. Brzy se škála látek, vzorů a velikostí rozrostla. Zakoupila jsem krásné bavlněné látky a šila pro všechny, kteří je potřebovali. Ať už lidé v mém okolí, senioři, lékaři, záchranáři… V prvním kole jsem rozdala cca 500 roušek. Nyní opět šiji, to že roušky i prodávám mi umožní nakoupit látky, ze kterých můžu šít roušky, které věnuji neziskovým organizacím a lidem, kteří je potřebují a nemůžou si je koupit. Věřte, je jich mezi námi hodně,“ říká Oli Vacková. 

Foto: OliOla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *