Přání vyslyšena: První studio bio krásy v Praze OliOla organic beauty otevřeno!

Pakliže jste snili o kosmetickém a vlasovém studiu, které používá výhradně přírodní a bio kosmetiku, můžete si toto přání v pomyslném seznamu odškrtnout. V dubnu byl totiž v pražských Strašnicích otevřen první bio salon krásy OliOla organic beauty, který podporuje myšlenky udržitelnosti a přirozené krásy.

Krása a zdraví z přírody

Kompromisy mezi zdravím a krásou už nejsou potřeba. Alespoň ne ve studiu bio krásy OliOla organic beauty, v jehož luxusních minimalistických interiérech se postarají o vaše vlasy, provedou kosmetické procedury, manikúru i pedikúru. „Chtěla jsem oázu klidu, nic velkého, místo, kde se budou potkávat lidé, kde bude kus přírody a kde se člověk může zastavit, vydechnout, odpočinout si a odejít sebevědomý s úsměvem na tváři. A protože myslím ekologicky, mám ráda bylinky a krásu a ráda komunikuji s lidmi, založila jsem studio krásy,” prozrazuje majitelka bio salonu Oli Vacková, jak se zrodila myšlenka na jeho vznik.

OliOla – dotek luxusu a kvality

Kvalita a luxus na vás dýchnou nejen ze samotného interiéru salonu, ale vidět jsou i na kadeřnících a samozřejmě používaných produktech. Nenajdete zde žádné parabeny, umělá barviva, silikony, sulfáty či amoniak. K dispozici je péče a šetrné barvení od značky Oway s biodynamickými extrakty, stejně jako barvení 100% přírodní hennou Khadi. Obě značky jsou známé tím, že jejich produkty nenarušují strukturu vlasu a mají blahodárné složení. Salon nabízí rovněž řadu Head Spa procedur na řešení problémů s vlasy, včetně mnoha alternativních metod. Například brazilský keratin je nahrazován směsí ceramidů a kyseliny hyaluronové, která se zažehluje speciální studenou žehličkou do poškozených vlasů.

Kosmetická ošetření ve znamení aromaterapie

V OliOla se stírá rozdíl mezi kosmetikou a lázněmi. SPA kosmetické ošetření neprobíhá tak jako dříve, kdy jste odcházeli se začervenalým oteklým obličejem opuchlým po nešetrném čištění pleti. V salonu OliOla organic beauty si užijete kosmetické rituály, které navodí mimořádně příjemný pocit uvolněné, zrelaxované a vyživené pleti.

Terapeutky ve studiu OliOla organic beauty používají přírodní kosmetiku INLIGHT Organic, jedinečné přírodní elixíry v 100% bio kvalitě, účinné hojivé balzámy na pleť a Pure Fiji přírodní oleje a rostlinné výtažky nejvyšší kvality.

Líčení má v salonu na starosti vizážistka Barbora, která líčila například Andreu Kalivodovou a pracuje s květinovou dekorativní značkou Zuii, vynikající mimořádnou funkčností a pestrou škálou barevných odstínů.

Manikúra a pedikúra bez formaldehydu

SpaRitual je značka, která se používá v nejlepších lázních po celém světě a nabízí šetrné produkty v péči o ruce a nehty. Všechny produkty pro péči o nehty jsou  veganské a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice. Veganské složení znamená, že kosmetika neobsahuje žádné živočišné komponenty a nepotřebuje tedy konzervanty (parabeny).

Foto: OliOla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *