Inspirujte se: Snídaně podle modelek

Chcete přidat do své snídaně trochu rozmanitosti? Nechte se inspirovat světovými modelkami! Jejich snídaně jsou zdravé, pestré a budou vám chutnat! Kterou z nich si připravíte zítra?

Miranda Kerr

Australská modelka dokazuje, že i palačinky mohou být zdravé a skvěle si na nich po ránu pochutnáte. Její oblíbený banánový recept zahrnuje jeden banán, jedno vajíčko, jeden vaječný bílek, dvě polévkové lžíce ovesných vloček a kokosový olej. Rychlé a vynikající!

Karlie Kloss

Karlie Kloss je známá pro svůj zdravý a přírodní jídelníček. Zároveň však patří k těm, kterým záleží na pestrosti a její strava je také velmi fotogenická a plná různých chutí. Ukázkou může být ostružinové smoothie, k němuž budete potřebovat neslazené mandlové mléko, lžíci čokoládového proteinu, banán, hrnek ostružin a mixér, který z ingrediencí vytvoří lahodnou směs lahodící puse i oku.

Constance Jablonski

Pakliže si potrpíte na pestrost a široký výběr, můžete se nechat inspirovat snídaní podle Constance Jablonski. Ta totiž zahrnuje ovoce, granolu, avokádo, čaj i džus.

Adriana Lima

Důkazem, že jídelníček modelek zahrnuje daleko víc než mrkev, je i snídaně brazilské krásky Adriany Limy. Najdeme v ní šunku, sýr, pečivo a ovoce! Jedním z pravidel vyvážené stravy je koneckonců i povolení si občas dopřát.

Lindsey Ellingson

Jednoduchou a přírodní cestu volí ve svém snídaňovém menu jeden z andílků Victoria’s Secret Lindsey Ellingson. Její den začíná s čajem Kusmi Detox Tea a miskou řeckého jogurtu s raw medem a lesními plody. Mňam!

Foto: Pixabay

1 komentář

  1. […] šíří rychlostí blesku, jsou však velmi důležité. Proto jsme pro vás dali dohromady triky modelek a dalších celebrit, a pózování už pro vás bude […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *