Prodejní festival Czech Design Week začíná už 8. května!

Poprvé po 20 letech se otevře celých pět poschodí Domu uměleckého průmyslu v Praze. Důvodem je 3. ročník festivalu designu Czech Design Week Jaro 2017, kde se představí nový designéři i velmi zajímavá partnerství. Módní přehlídky, výstava hodinek a váz, limitovaná řada piva uvařen speciálně pro CZDW či plystation SONY posetý křišťály Preciosa jsou jen zlomkem toho, co vás od 8. do 14. května čeká.

Program pro každého

Ať už vás zajímají výstavy, módní přehlídky, pivo či netradiční umění, CZDW vás bude bavit. Kromě již zmíněných akcí vás čekají také fóra designérů a další doprovodný program a v neposlední řadě i soutěž „Podivná výloha“. Jejím cílem je sesbírat od návštěvníků fotografie těch nejméně povedených pražských výloh. Autor vítězné fotky si pak bude moci užít relaxační pobyt v Lázních Bělohrad.

Designérské kousky až k vám domů

Cílem CZDW však není jen představení vystavujících umělců, ale také jejich následná podpora. Proto byla uzavřena spolupráce s online shopem zoot.cz a 10 vybraných designérů bude prodávat své produkty jejich prostřednictvím po dobu jednoho měsíce.  Získají tak další odbyt a nové zákazníky, což je pro další vývoj značek prioritní.

Czech Design Week

Tento svátek pro všechny milovníky umění, Czech Design Week, je festival designu, který se poprvé uskutečnil v roce 2015. Hlavními pořadateli jsou Petr Hájek, majitel The Chemistry Gallery a The Chemistry Design Store a Lukáš Pipek. Mezi kurátory, kteří se podíleli na výběru designérů, jsou uznávané osobnosti z oblasti umění, módy a kultury. Nechybí mezi nimi pořadatel Mercedes Benz Prague Fashion Week Václav Dejčmar, ředitelka Art Prague a Art Photo Iva Nesvadbová nebo návrhář značek Pietro Filipi a Stinak Vladimír Staněk.

Foto: CZDW

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.