Kosmetický tip blogerky Terezy: Dokonalé obočí s Lancome

Ne nadarmo se říká, že obočí je rám obličeje. Je tomu tak a kdybych si měla vybrat, klidně se vzdám řasenky i rtěnky a ponechám si pouze nějaký produkt na obočí. Těch jsou samozřejmě spousty a já je ráda hodně střídám, nicméně velice často se vracím ke klasické ořezávací tužce.

Dokonalé oblouky s tužkou Lancome

Mou oblíbenou je Le Crayon Poudre od značky Lancome. Mám již třetí balení a pokaždé v jiném odstínu, tentokrát v odstínu BRUNET. Odstín bych popsala jako tmavší hnědou takže pozor, je opravdu pro brunetky . Samozřejmě intenzitu si volíte podle toho, jak na tužku tlačíte.

Tužka je opravdu krásná. Zdobí ji zlaté detaily včetně písma, které je kvalitně natištěno, takže se vám po měsící nestane, že nevíte jaký máte odstín. Na jedné straně je tuha a na té druhé praktický kartáček, se kterým vykouzlíte přirozený vzhled a zvládnete s ním i takzvaný ombré efekt.

Postupuji tak, že nejdříve vykreslím obočí tužkou, poté rozmažu štětcem a následně vyčešu kartáčkem. A pokud si obočí vykresluji stínem, ještě ho orámuji tužkou, upravené obočí mi pak vydrží déle. Tužka je velmi dobře pigmentovaná, a co je důležité – neláme se. Ještě se mi nestalo, aby mi tato tužka vyschla a to si nechávám i ty malé téměř vypotřebované kousky, jsou totiž perfektní na cestování. Nemusíte se pak bát, že se vám v zavazadlech tužka poláme. Co se týče výdrže, nemohu si stěžovat, funguje se mnou celý den. Voděodolná však není, díky tomu lze ale snadno odlíčit.

Čím si rádi upravujete obočí vy? A máte zkušenost s touto tužkou?

S dalším kosmetickým tipem se na vás bude těšit blogerka Tereza z TEREZA blog

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.