Karl Lagerfeld otevřel svůj butik v Praze

Módní guru, ikona a jeden z nejlepších návrhářů současnosti Karl Lagerfeld vytváří dokonalé šaty a doplňky nejen pro módní domy Chanel a Fendi, ale také pro svou vlastní značku nesoucí jeho jméno. Ve čtvrtek 20. dubna se butik KARL LAGERFELD otevřel také v Nákupní galerii Myslbek v Praze. Barevné a originální dámské kolekce oblečení i doplňků včetně obuvi, kabelek, brýlí, parfémů, hodinek, knih i novinek z limitovaných sérií si tak konečně můžeme zakoupit i u nás.

Karl v Praze

Vedle kolekce KARL LAGERFELD na jaro/léto 2017, která je oslavou nenuceného pařížského půvabu, najdou zákaznice v prodejně také podkolekci Fly with Karl. Ta obsahuje hravé motivy inspirované cestováním. Těšit se mohou také na kompletní nabídku kabelek a tašek této značky, a to včetně exkluzivní nové řady K/Metal Signature, která je inspirována vlastnoručním podpisem Karla Lagerfelda. Modely již vyzkoušely nejen supermodelky Kendall Jenner a Bella Hadid, ale také četné vlivné osobnosti v oblasti street style a módní bloggerky po celém světě.

Jedinečný Karl

Při slavnostním otevření byla k vidění také limitovaná kolekce konfekce a doplňků KARL LAGERFELD X STEVEN WILSON. Kousky, při jejichž designu byly použity speciální tiskařské postupy a jedinečné obrázky, vnášejí do charakteristické černobílé estetiky značky KARL LAGERFELD zářivé prvky. Slavnostního přestřižení pásky se ujala topmodelka Michaela Kociánová spolu s majitelem společnosti Vermont Holding a.s. Amadeem Naumannem. Eventu realizovaného u příležitosti slavnostního otevření nové prodejny se dále zúčastnila modelka Aneta Vignerová, Kateřina Sokolová či herečka Hana Vágnerová.

Foto: Karl Lagerfeld

1 komentář

  1. […] jsou blíž než kdy dříve. Pařížský dům Christian Louboutin totiž otevírá svůj první butik v Praze a najdete zde dámskou i pánskou obuv z nové jarní kolekce […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *