Jaké kabelky se nosí v roce 2017?

Pro některé jsou to diamanty, pro mě je nejlepším přítelem kabelka. Nedovedu si bez ní a všech nezbytností, které ukrývá, představit jediný krok a nosím je i tam, kde nejsou kabelky zrovna tím nejpraktičtějším doplňkem. Jenže ona si zaslouží být vždy se mnou. Pokud se také řadíte mezi nás „kabelkoholiky“, pak si nenechejte ujít náš přehled, v němž najdete všechny trendy kabelky sezóny jaro/léto 2017. Protože víme stejně dobře jako vy, že by to nějaký nový přírůstek chtělo, že?

Mikrokabelky

Sice se do nich nevejde kniha ani počítač, ale jsou hitem roku 2017. Kabelky v miniaturním provedení zaplavily módní mola a do svých kolekcí je zařadily takové značky jako Louis Vuitton, Fendi, Chloe či Valentino. Užijeme si jich především v létě, kdy nám rtěnka a pár drobných budou stačit!

Kabelky s ozdobou

Možná už jste je kolem sebe zaznamenali – kabelky jsou letos zdobené nejrůznějšími, většinou odepínacími, aplikacemi. Skvěle vypadají velké květy, střapce, kovové přívěsky, ale také třeba nejrůznější postavičky a zvířátka.

Džungle potisků

Zatímco dříve jsme většinou vybírali pouze barvu kabelky, letos se budeme rozhodovat mezi nespočtem potisků. Hadí či jiné zvířecí vzory, barevné vyšívání, abstraktní i hippie potisky, to vše jsme mohli vidět na přehlídkových molech u Oscara de la Renty či Versace.

Psaníčka

Letošní sezóna jasně dokazuje, že psaníčka už dávno nejsou záležitostí plesů a výjimečných událostí. Nyní se dočkaly zvětšení a nosí se každý den. A pravdou je, že vypadají skvěle jak k pracovnímu outfitu, tak i k mini šatům na večer v baru.

Batůžky

Ať už jste fanouškem tohoto trendu nebo ne, stylové batohy se řadí k obrovským hitům současnosti. Mohou působit elegantně i sportovně a nosit se dají na zádech i v ruce jako kabelka. Nedá se jim upřít praktičnost a představila je například značka Versace i Fendi.

Zapletené

Kabelky, které mohou v lecčems připomínat košík na piknik, patří k opravdu čerstvým trendům, na něž si možná budeme chvíli zvykat. K létu se však skvěle hodí a jejich nádherné a sladké zdobení vás prostě dostane.

Foto: Zara, Topshop

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.