Perfektní letní outfity podle H&M

Zatímco nám před pár dny za okny ještě poletovaly sněhové vločky, módní řetězce už dávno vyhlíží léto. Přidejte se k nim také a nechte se v myšlenkách unést na svou vysněnou dovolenkovou destinaci. Značka H&M si pro letošní rok zamilovala Malibu a přichází s kampaní plnou dokonalých letních outfitů, ve kterých zazáříte nejenom v této luxusní lokalitě. Který z looků je ten váš?

Pohodlí na prvním místě

K tomu, abychom vydrželi celý den lenošit a zvládli i krátkou procházku do města a k tomu pořádný oběd, potřebujeme pohodlí. H&M si je toho moc dobře vědomo, a tak jsou „Malibu outfity“ laděny do ležérního a volného stylu, který si však stále zachovává dokonalou propracovanost a styl. Najdeme zde široké kraťasy po kolena, volné oversized košile i lehké svetříky. Vše ve vzdušných materiálech jako stvořených pro horké dny plné slunce.

Malibu v jemných barvách

Pakliže si nepotrpíte na výrazné barvy, kolekce outfitů Malibu vás potěší. Je totiž laděna do spíše zemitých a jemných tónů, které se mezi sebou dají jednoduše kombinovat a zapadnou do každého minimalistického šatníku. Velkou roli zde hraje bílá, hit sezóny khaki, bledě modrá, světlá růžová a chybět nemůže ani černá.

Nasadit klobouk

Nenucenost outfitů skvěle dolaďují vhodně volené doplňky. Praktické slamáky nemohou chybět v žádné plážové tašce stejně jako sluneční brýle, v páskovaných sandálkách můžete strávit klidně celé léto a bílé tenisky jsou must-have kouskem sezóny, který využijete i v chladnějších dnech. Volné košile a topy pak skvěle oživí spousta náramků či delší náhrdelník s přívěskem.

Foto: H&M

1 komentář

  1. You can freely buy Omega 3 with amazing sales on buy-Omega-3.com site. 5-10% discount is guaranteed.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *