Buďte letos na jaře v kondici!

Blíží se léto a naše touha vypadat skvěle roste. Kondice však není jen o tom, jak vytrénujeme naše tělo v posilovně, ale důležitou roli hraje i naše stravování a mysl. S našimi tipy budete skvěle nejen vypadat, ale budete se tak i skutečně cítit. Jak na to?

Nastartujte se vitamíny

Kvalitní snídaně dělá den a perfektně nastartuje naše tělo k nezbytnému výkonu. A její příprava ani nemusí trvat „hodiny“ – hebké a vitamíny nadupané smoothie připravíte během chvilky a vychutnávat si můžete své oblíbené ovoce i zeleninu spolu s dalšími zajímavými přísadami. Nutri Power blender gorenje v sobě ukrývá i extra nádobu s uzavíratelným otvorem na pití, takže si smoothie můžete vzít kamkoliv s sebou.

Čaje – vzpruha pro pleť i mysl

Ať už chcete detoxikovat své tělo po zimě, dodat potřebnou energii nebo zlepšit svůj výkon při cvičení, pomoci vám mohou čaje Teatox. Jsou oblíbené mezi fitness trenéry i odborníky na zdravý životní styl a navíc jsou zcela přírodní. Všechny použité bylinky i čajové lístky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Sáhnete po sadě Skinny Detox s ranním a nočním čajem, směsi Fresh Focus nebo trendy Matcha čaji?

 

Family Care – zdravotní manažer

Počasí se otepluje a láká nás k mnohem zajímavějším činnostem, než je hlídání kalendáře. Abyste ani tak neprošvihli prohlídku u lékaře nebo si nezapomněli vzít prášek, nechte tyto starosti na aplikaci Family Care. Její výhodou je nejen to, že hlídá naše zdraví za nás, ale zároveň se zvládne stejně postarat i o vaše blízké včetně chlupatých miláčků. Je praktická, je spolehlivá a je zdarma!

Foto: gorenje, Teatox, Family Care

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.