Diamanty jsou věčné s novou kolekcí ALO diamonds jaro/léto 2017

Jaro a léto se vždy nesou ve znamení barev. Barvami letos hraje nejenom příroda či oblečení podle módního diktátu, ale také diamanty. Přesvědčili jsme se o tom při představení nové kolekce šperků ALO diamonds, která nabízí prsteny, náramky, náhrdelníky a náušnice v široké pestrobarevné paletě. Co nás v této dechberoucí kolekci, která nás bere na cestu po té nejpestřejší krajině, čeká?

Diamanty v letních barvách

Diamanty mají to štěstí, že jim sluší každá barva. Vypadají skvěle v růžové, modré, zelené, žluté, ale i čiré a černé. Značka ALO diamonds si je této vlastnosti dobře vědoma, a tak se vlajkovou lodí nové kolekce pro jaro a léto 2017 staly šperky s vysoce vzácnými barevnými diamanty. Jde o investiční rodinné klenoty: prsteny osázené zelenými diamanty anebo s diamanty růžovými a žlutými. Letní barvy ve všech možných odstínech vyniknou v dlouhých náhrdelnících nebo koktejlových prstenech v hladkém kulatém kabošonovém brusu.

Posvátný jadeit s pověstí

Z drahokamů jsou zde zastoupeny safíry, růženíny, chalcedony, korály, tyrkysy, topazy, citríny, turmalíny. Vzácný fialový jadeit je starodávný posvátný drahokam Dálného východu, který dle pověstí přináší svým nositelům lásku a prodlužuje život. Jejich chladivou jemně fialovou barvu můžete vůbec poprvé obdivovat v kolekcích ALO diamonds v sadě, kterou tvoří náhrdelník, prsten a náušnice. Nechybí ani pro ALO diamonds typické prsteny s diamantovými květinami či motýly v růžovém, žlutém i bílém zlatě, jež k létu nepochybně patří.

Chcete se krásou diamantů pokochat na vlastní oči? Pak navštivte některý z butiků ALO diamonds, které najdete zde: Praha – Palladium, OC Nový Smíchov, OC Chodov, Centrum Černý Most, Brno – Olympie, Ostrava – Forum Nová Karolina.

Foto: ALO diamonds

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *