Pozitivní vibrace v kampani Lindex jaro 2017!

Značka Lindex letos jaro přivítala s urban kolekcí plnou nových barevných kombinací, úžasných potisků a čistých ženských detailů. Tato pestrá atmosféra je zachycena v kampani focené v barevných ulicích Kapského Města v Jihoafrické republice.

Barvy a potisky v kampani Lindex jaro 2017

„Letošní jaro je skvělou příležitostí k obměně šatníku s pohodlnými kombinacemi, bavlněnými topy a spoustou výrazných barev. Khaki, oranžová, černá a nejrůznější tóny modré tvoří základ nové kolekce, okořeňují je nepřehlédnutelné africké a také zvířecí vzory,“ říká Annika Hedin, ředitelka designu Lindex.

Opravdové ženy

Film ke kampani, ve kterém modelky naoko zpívají spolu s Dianou Ross píseň „I am comming out“, ztělesňuje pozitivní přístup značky k módě. Kampaň je plná energie a sebevědomí, kterou předvádí hned sedm modelek. Jednou z nich je i Sabina Karlsson. „Kampaň vám opravdu zvedne náladu a je plná energie. Je inspirující, že se Lindex snaží v kampani ukázat různé typy žen, ať už mají rozdílný etnický původ či velikost. Natáčení kampaně bylo opravdová zábava,“ říká Sabina.

Novou kolekci Lindex můžete zakoupit v prodejnách této značky či na e-shopu lindex.com.

Foto: Lindex

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *