Vytříbený Den matek s Pandorou

Jedinečné a navždy – takové jsou vzpomínky, které sdílíme s našimi maminkami a přesně v tomto duchu, tedy v duchu originality a nadčasovosti, se nesou i šperky z nové řady Pandora pro Den matek. Linie nese název Srdce lásky a šperky jsou, jak je již u této značky zvykem, ručně vyhotovené a vysoce kvalitní. Dokonalá souhra řemeslné zručnosti, inovativního designu a krásných materiálů z nich dělá perfektní dárek právě pro maminky.

Příběhy od srdce s Pandorou

Šperků, jimiž můžete udělat díky Pandoře své mamince radost, je mnoho. Vsaďte proto na takový, jenž bude nejlépe vystihovat váš příběh. Srdcový medailonek s drobným zdobením ze sterlingového stříbra s luxusním safírovým sklíčkem na řetízku, díky němuž jej lze nosit ve třech různých délkách, bude bezpochyby skvělou volbou.

Čtyři srdce

Pokud máte pocit, že jedno srdce dostatečně nevyjádří to, co ke své mamince cítíte, můžete zvolit nadčasový přívěsek Srdce lásky, kde najdete tento symbol lásky hned ve čtyřech provedeních. Na klasickém řetízku se houpe přívěsek ze sterlingového stříbra se srdcem se třpytivým pavé, s kubickou zirkonií, s leštěným povrchem a ručně nanášenou stříbrnou glazurou.

Růžový třpyt

Svým dárkem ke Dni matek chcete jistě vykouzlit úsměv a rozzářit tvář. Ta může zářit ještě více díky růžovým uzlíkům lásky z řady PANDORA Rose. Klasické kousky jsou zde oživeny třpytem jedinečné kovové slitiny, která šperkům dodává krásný narůžovělý nádech. Tato elegantní řada skvěle padne ke každému tónu pleti a doladí jakýkoliv styl.

Foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *