Sportujte stylově: Pura Vida se spojila se zahraničními umělci

Kdysi jsem na lekci TRX obdivovala barevné, originální a energií nabité legíny jedné ze spolucvičících. Tak proběhlo seznámení se značkou Pura Vida, z jejíž dílny právě mnou obdivované legíny pocházely. A od té doby je vidím všude a je to dobře, (nejen) sportovní svět potřebuje barvy. Celou dávku jich Pura Vida přináší i v nové kolekci Umělci pro Pura Vida, v níž spojila síly se zahraničními tvůrci. 

Legíny s příběhy ze světa

Za značkou Pura Vida stojí Petra Bartoňková alias Petruccya, která je i její dvorní designérkou. Nyní, vůbec poprvé, si však přizvala na pomoc i zahraniční umělce. Mezi nimi je například slovenská světoběžnice ZanaNi, kostarický výtvarník Tomo77, ale i česká ilustrátorka Tereza Semerádová. Společně se postarali o limitovanou řadu legín, sportovních topů, triček a vytvořili také plakát. Projekt Umělci pro Pura Vidu je jedním ze splněných snů. Díky němu mohu oslovit osobnosti, které jsem ve svém životě potkala, ovlivnily mě, zamilovala jsem se do jejich práce a vážím si jejich dovedností. Jejich tvorba dokáže chytit za srdce, nutí přemýšlet a vryje se do povědomí. A to je to, co na umění miluji,” říká Petruccya.

Chaos, Tulení kůže, nebo Sebeláska?

Každý z umělců vdechnul do svých designů kus sebe a vznikly tak rozmanité a neotřelé modely. ZanaNi navrhla pro Pura Vida legíny a sportovní top Sebeláska, které vypráví o trnité cestě k sebelásce, odhodlání i vášni. Tomo77 přetvořil svou myšlenku do legín a trička Chaos a sděluje tak, že jediná jistota v životě je změna a že každý řád vychází z chaosu. Tereza Semerádová představila Šťastné legíny pro dny, kdy zkrátka trochu štěstí potřebujeme, ať už se vydáváme kamkoliv. Petruccya pak kolekci obohatila o legíny a top Tulení kůže. Inspirací jí byl dávný příběh o tulení kůži z knihy Ženy, které běhaly s vlky. Právě tulení kůže je symbolem duše, poskytuje teplo a ochranu i instinkt. Ženy, které svou kůži ztratily, dělají, co by měly, jen ne to, co chtějí samy. Toto duo je tu pro všechny silné ženy, aby svou kůži neztratily. 

Všechny produkty značky Pura Vida jsou dostupné na www.puravidashop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *