Valentýnská kosmetika: jakou (si) udělat radost?

Ať už nejzamilovanější den v roce slavíte s nadšením, nebo jde zcela mimo vás, jedno je jisté – valentýnské kosmetice jde odolat jen těžko. Skvěle vypadá, skvěle voní a toto šedivé období dokáže rozzářit a zpříjemnit. Necháte se jí zlákat? Tady je pár tipů, kterými si můžete udělat radost.

Armani My Way

Tento parfém se stal hitem už před Vánoci, a pokud jste mu ještě nepropadli, je na čase to napravit. Je složený z udržitelně získaných ingrediencí, jako je pomerančový květ z Egypta, jasmínu a tuberózy z Indie, bílého pižma a cedrového dřeva z Virginie a madagaskarské vanilky. V kombinaci s růžovým flakonkem a modrým víčkem symbolizujícím Zemi je zkrátka neodolatelný. 

Sephora, od 1760 Kč 

Love & Passion Almara Soap

Vášnivé růžové tóny, zamilovaný design, smyslnou ovocnou vůni a láskyplnou péči objevíte ve valentýnském balíčku z díly Almara Soap Love & Passion. Najdeme v něm mýdlo Love, které vaše tělo bude hýčkat obsaženými oleji i okouzlující vůní, a pečující lesk na rty Passion, jenž rty jemně zabarví a ty budou díky němu lákat k políbení víc než kdy dříve. 

Almara Soap, 449 Kč

Koupelová bomba Heartbeat Lush

Kdy jindy si dopřát romantickou koupel ve dvou, než v tento večer? Zpříjemněte si ji bublinkami a také koupelovou bombou Heartbeat od Lush, která vanu zaplní vůní růží, zlatými srdíčky i trochou praskavého prášku pro ještě větší zábavu. 

Lush, 200 Kč

Krém na ruce Sabon

Jako při procházce růžovou zahradou Marie Antoinetty si budete připadat s růžovou limitkou od Sabonu. Obzvlášť v pro ruce náročném zimním období oceníte Krém na ruce Rose Tea, který je vyživí, ochrání a dostatečně zhydratuje. 

Sabon 290 Kč

Matná rtěnka GRN

Co by to bylo za Valentýna bez červené rtěnky? Vsaďte letos na ty přírodní, které vás svými vlastnostmi rozhodně nezklamou. Matná rtěnka Poppy Flower z dílny GRN bude rty rozmazlovat ricinovým a jojobovým olejem, vytvoří sametový finiš a dodá svůdný tón. 

milujubio.cz, 329 Kč

Oui à l’amour Yves Rocher

Dalším parfémem evokujícím lásku a vášeň je Oui à l’amour od Yves Rocher. Tóny anděliky, růže, hřejivých tonkových bobů i elegantní nádech cedru, to vše vás překvapí v tomto flakonku spojujícím smyslnost i svěžest. 

Yves Rocher, 999 Kč

Lip Smacker Minnie

Je libo dávku roztomilosti? Jahodový balzám na rty Lip Smacker Minnie jí má na rozdávání a vůbec nemusí být vhodný jen pro malé holčičky. Únorové dny si s ním díky veselému obalu můžeme zpříjemňovat i my a užívat si nejen hydrataci, ale i příchuť jahodového lízátka. 

FAnn, 139 Kč

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *