Rita Ora x Deichmann: Obujte se jako hvězdná zpěvačka

Deichmann představuje novou kolekci ve spolupráci s Ritou Orou. Kolekce nazvaná „Colour up“ přináší 35 modelů pestrobarevného provedení, propracovaných detailů a designu, který si zamilujete. 

Trend udává Rita Ora

Rita Ora, britská zpěvačka a textařka, se při vytváření kolekce nechala inspirovat svým týmem, rodinou a přáteli. Zapojila také svůj dobrý vkus. Její styl se v kolekci odrazil v podobě vysokých podpatků, které jí nesmí chybět při vystoupeních, tenisek, které miluje, nebo sandálků. Ty si z kolekce oblíbila nejvíce, jsou totiž pohodlné, ženské a dají se nosit jak k džínům, tak k šatům. Při výběru obuvi je pro ni důležitý komfort, který dává jistotu. Rita Ora zvolila pro modely kreativní barvy, jež vyjadřují sílu osobnosti a podporu ukázat se taková jaká jste. 

Barvy všude kolem nás

Ať už si vyrazíte s kamarádkou na kávu nebo půjdete na pracovní schůzku, v kolekci najdete obuv pro každou příležitost. Díky její barevnosti budou skvělým výrazným doplňkem. Ty, které si potrpí na lodičky a boty na podpatku, si mohou vybrat ze zvířecích motivů, výrazných nebo pastelových barev. Sandále na platformě, nízké nebo páskové mají kombinaci metalových barev s pestrým zvířecím vzorem nebo si jen hrají s barevnou škálou. Najdete zde také tenisky na bílém podkladu s pestrobarevným provedením a originální podešví. Vyberte si ty, které se vám zalíbí na první pohled a ukažte světu kdo jste. 

Foto: Deichmann

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *