Zářivě bílé zuby již nejsou nedosažitelným snem

Krásný úsměv, zářící z vaší tváře – kdo z nás by jej nechtěl mít? Úsměv plný nádherně bílých zubů, který tak obdivujeme na celebritách, je však pro většinu lidí zdánlivě nedosažitelným snem, jelikož zuby postupem věku žloutnou, jak se ztenčuje jejich sklovina a odhaluje dentin, který je uložen pod ní. Krásně bílé barvě zubů neprospívá ani pití kávy či čaje, konzumace kyselých potravin, užívání některých léků nebo kouření. U některých lidí je navíc ošklivé žloutnutí zubů dáno geneticky.

Stydíte se v společnosti usmát, aby nikdo nezahlédl vaše zažloutlé zuby?

Nyní již nemusíte. Bělení zubů, které zesvětluje jejich odstín a odstraňuje z jejich povrchu nevzhledné žlutohnědé skvrny je snadným a bezpečným řešením, které vašim zubům vrátí jejich krásnou barvu. Bělení zubů je v současné době stále populárnější, a to nejen mezi celebritami. Ani slavní herci a zpěváci totiž své krásné bílé zuby nemají většinou od přírody, ale musí si je bělit.

Jak získat zářivě bílý úsměv

Pokud toužíte mít zářivě bílé zuby jako hollywoodské celebrity, nemusíte podstupovat náročné procedury u stomatologa, jak tomu bylo dříve. Současný technologický pokrok na poli stomatologie umožňuje každému z nás vybělit si zuby doma pomocí LED sady na bělení zubů, která za pomoci speciální lampy a účinného bělícího gelu odstraní nevzhledné skvrny z vašich zubů a dodá jim krásnou bílou barvu. Již po první aplikaci uvidíte, že vaše zuby jsou mnohem světlejší a ošklivé skvrny mizí.

Nemusíte nikam chodit ani platit spoustu peněz vašemu stomatologovi. LED sadu na bělení zubů můžete používat v pohodlí vašeho domova, kdykoli se vám zachce. Kromě vybělení zubů má toto řešení ještě další pozitivní efekt – účinné, ale naprosto bezpečné LED světlo dokáže díky své vlnové délce zničit veškeré bakterie na vašich zubech a chrání je tak před tvorbou zubního kazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *