Prsten s příběhem: originál, který bude jenom váš

V životě člověka existuje spousta unikátních okamžiků, které změní jeho život. Narození dítěte, zásnuby, svatba, narozeniny. Všechno se obtiskuje do jeho vědomí, duše i těla. Individuálně a každému jinak. A co kdyby se momenty, které nás formovaly a byly pro nás důležité, obtiskly do něčeho opravdového a my to pak mohli nosit denně jako připomínku těch krásných chvil? Přesně takové jsou šperky od Anny Steinerové.

Prsteny, které řeknou něco víc

Známá šperkařka a designérka Anna Steinerová není v oboru nováčkem. Stojí například za výrobou šperků pro Českého lva nebo pro kávový festival Prague Coffee Festival. Jejím hlavním zaměřením a vášní jsou však snubní prsteny. Baví ji poslouchat příběhy párů a vytvářet s nimi, s ohledem na jejich přání i důležité momenty vztahu, jejich vlastní originální šperk. Vznikají tak snubní prsteny, které jsou jedinečné. Jejich design neodpovídá jen vkusu páru, ale prsteny v sobě nesou i „tajnou šifru“ svých majitelů. Symboliku toho, co je pro jejich vztah důležité.  

Šperky respektující jedinečnost

Svatba ale nemusí být jedinou událostí, kterou je možné zhmotnit do šperku. Zásnubní prsten má velmi často stejnou váhu. I prstenem jde říci spousta věcí. V dílně Anny Steinerová vznikají šperky, které jsou dělané na míru podle povahy budoucí majitelky, jejích zálib, snů nebo důležitého momentu jejího života. 

Připomínejte si krásné chvíle

Narození dítěte, promoce nebo životní jubilea… I zde nabízí Anna Steinerová možnost pohrát si s materiálem, tvarem, zpracováním i výběrem kamenů. Vznikne tak úžasný šperk a krásný dar pro nezapomenutelné chvíle v životě. Šperk, který zaujme nejen svým vzhledem, ale i svým poselstvím. 

Foto: Anna Steinerová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *