Hledáte opravdu originální šperk? Zkuste ten kávový!

Nejen milovníky kávy nadchnou šperky Kaa-wa autorky Anny Steinerové inspirované krásou kávových zrn. Motiv odkazující na typickou vůni, chuť i pohodu spojenou s popíjením kávy je originální a zaujme na první pohled. Pokud toužíte nahlédnout pod pokličku alchymie šperků Kaa-wa, můžete se s nimi seznámit i na letošním Designbloku, který letos proběhne ve dnech 26. – 30. 10. 2017.

Kaa-wa: kávové šperky

Kolekce šperků Kaa-wa vás přesvědčí o tom, jak variabilní motiv kávových zrn je. Jsou si podobná, ale přece každé jiné. I proto si je oblíbila Anna Steinerová, autorka celé řady. „Kávová zrna mě vždy fascinovala, svou jednoduchostí, originalitou a také tím, že každé je trochu jiné, unikátní. Začala jsem tento plod více zkoumat a doslova jsem se do něj zamilovala, stejně jako do nápoje z něj. Vyrábím zrna v nejrůznějších provedeních, z mnoha materiálů, není problém vyrobit i něco přímo na míru zákazníkovi“, vysvětluje autorka šperků a dodává: „S kávou je spojeno spoustu příjemných událostí, již dávno to není jen kofeinový nápoj, ale fenomén. Je mi vekou ctí spolupracovat také s řadou baristů a dalších odborníků na kávu.“

Šperky pro dobrou věc

Značka Kaa-wa také pomáhá. Protože je konzumace kávy neodmyslitelně spjata s komunikací, šíří Kaa-wa povědomí o lidech postižených afázií. Spolupracuje také s klubem Afasie, který pomáhá právě lidem s narušenými komunikačními schopnostmi. Více se o značce dozvíte na stránce www.kaawa.cz, kde můžete šperky také zakoupit. Podlehnete jejich kouzlu i vy?

Foto: Kaa-wa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *