Oslavujte sebe! S novou kolekcí Love Fearlessly od Converse

Kult sebelásky a jedinečnosti každého z nás je stále na vzestupu. Dál jej šíří i značka Converse, která přichází s kolekcí Love Fearlessly, z níž láska přímo číší. A z vás může také, a to doslova na každém kroku. 

(Sebe)láska podle Converse

Motiv srdcí, zamilované nápisy či sdílení myšlenek – tak vypadá kolekce Love Fearlessly od Converse, která ikonické tenisky proměňuje v zamilovaný doplněk vyjadřující naše postoje či pocity. Tedy v případě, že s kultem sebelásky souzníte. Navazuje tak na loňskou kampaň Love the Progress, která byla věnována ženám a nabízela jim prostor definovat své ženství. Love Fearlessly stírá genderové hranice a vybízí k sebevyjádření všechny. 

Začít musíme u sebe

Základní myšlenkou nové kolekce Converse je, že jen pokud se naučíme milovat sami sebe, můžeme milovat i všechny okolo. Tento prvek spojuje všechny modely, které jinak vynikají velkou rozmanitostí. Kolekce nabízí tenisky nízké i vysoké, jednoduché i nepřehlédnutelné, minimalistické i plné potisků a grafických printů. Odměnit se za svou sebelásku tedy můžete s modelem zdobeným nenápadným srdíčkem, nápisem LOVE i s teniskami popsanými hesly odshora dolů. 

Kolekce Converse Love Fearlessly je dostupná v obchodě Converse ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.

Foto: Converse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *