Converse x Batman: stylová oslava osmdesátin superhrdiny

Jedno je spojuje už odedávna. Converse i Batman patří ve své práci k těm nejlepším. Nyní je, při příležitosti 80 let komiksové legendy, navíc spojuje nová limitovaná kolekce Converse x Batman!

Limitka Converse x Batman  

Pakliže milujete momenty, kdy Batman vyráží do boje proti zlu nebo se vypořádává s nevyzpytatelným Jokerem, neměla by nová kolekce Converse x Batman uniknout vaší pozornosti. A tím spíš, pokud stejně milujete i ikonické tenisky Chuck Taylor All Star. Converse totiž společně se Studiem Warner Bros zachytili na plátně tenisek superhrdinovy ikonické chvíle. Inspiraci si vzali především z komiksů padesátých, šedesátých a sedmdesátých let a přenesli je na tenisky v pop-artovém duchu. Při tvorbě novinky se důkladně pátralo i v archivech DC Comics. Každý model je tak jedinečnou poctou kulatého výročí Batmana.

Jedinečné Chucky

Je jedno, zda více fandíte nízkým či ikonickým vysokým „Chuckům“, oba typy, včetně typu Chuck 70, jsou v superhrdinovském podání k mání. Vy i kolemjdoucí se tak budete moci kochat komiksovými příběhy, které se na botách odehrávají, nebo si prohlížet nespočet variant log s nápisy Batman. Pro ještě větší zábavu jsou k dispozici také speciální sady variabilních tkaniček. A kam pro ně? Kolekci Converse x Batman najdete exkluzivně v obchodě Converse v Centru Chodov.  

Foto: Converse x Batman

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *