Nastartujte měsíční beauty detox! Jak na to?

Nový rok bývá tradičně spojován se zahájením nejrůznějších detoxikačních kúr a rituálů pro očistu těla i duše. Místo hladovění pro vás však máme jiný tip – unikátní očistný program s šesti přírodními beauty produkty.

YA.BE: 28 dní péče

YA.BE 28 Days beauty je měsíční rituál, který zajistí očistu těla i duše. Jedná se vlastně o první a jediný produkt svého druhu. Program vyvinutý profesionály se skládá ze čtyř krémů na denní i noční péči a dvou pleťových masek – počáteční a finální. Protože však chce nabídnout více než jen běžnou péči, nabízí jako bonus podcast s nejrůznějšími radami a triky k posílení energie či k meditaci.     

Proč 28 dní?

Účinnost programu spočívá právě v 28denním cyklu, který má stejný počet dní jako naše buňky. Jednu z hlavních rolí zde pak hraje i melatonin, který reguluje spánek. Pro jeho aktivní působení se po dobu sedmi dní používá stejný krém na den i noc, a výsledky tak můžete vidět již po týdnu. „YA.BE měsíční očistu je dobré absolvovat alespoň dvakrát ročně. Právě v tomto režimu totiž fungují regenerační momenty v našem těle i pokožce. Kdo se rád hýčká, může si YA.BE dopřát i třikrát za rok. Každá zkušenost však bude jiná, neboť se neustále vyvíjí nejen naše pleť, ale i duše,“ doporučuje Valeria Scargetta, zakladatelka a vizionářka projektu.

Rituál podle odborníků

V každém dárkovém balení naleznete šest přírodních beauty produktů a osobního průvodce jedinečným rituálem. Na jeho přípravě se kromě zakladatelky Valerie Scargetty podílely také další odbornice, jako psychoterapeutka Consuelo, dermatoložka Gloriana či obchodní partnerka Margherita. Tyto úžasné dámy vytvořily neobyčejný produkt, jehož blahodárné účinky můžete poprvé vyzkoušet i v České republice.

Foto: YA.BE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *