Converse x Miley Cyrus: limitka plná sametu a platforem

Třikrát hurá – už potřetí se zpěvačka a novopečená paní Miley Cyrus spojila s Converse, aby společně vytvořili kolekci oblečení, doplňků a bot. A opět je to velmi zábavná podívaná plná netradičních barev, provokativních platforem, třpytek a trendy sametu.

Oslava nezávislosti

Nejen v aktuální tvorbě známé rebelky Miley Cyrus se odráží její proměna v o něco méně divokou, avšak stále odvážnou a autentickou ženu. Patrná je i z její nejnovější kolekce vzniklé ve spojení s Converse. Hravá limitka oslavuje nezávislost, ženství a seberealizaci a z každého jednotlivého modelu zpěvaččino nezaměnitelné DNA doslova číší. Ikonou a stěžejním kouskem celé kolekce jsou platformy Chuck Taylor, jejichž obměna nechyběla ani při žádné z předchozích spoluprací. Tentokrát oslovuje spojením se sametem a motivem hvězdy opakujícím se po obvodu boty i na tkaničkách. Vybrat si můžete hned z několika barevných variant – blankytně modré, vínové, bílé a černé.

Converse x Miley Cyrus

Hvězdná kolekce Converse x Miley Cyrus

Motiv Converse hvězdy zdobí i oblečení z kolekce. I to je v nabídce ve vínové, modré, černé a bílé barvě a jednotlivé kousky svým stylem a střihy odráží osobní styl Miley. Tvořit z nich můžeme různorodé looky, které se budou hodit jak na procházku se psem, tak i na party. Pokud si už na některý z kousků brousíte zuby, vydejte se pro něj do obchodu Converse v Centru Chodov, do Footshopu, Urban Store nebo Queens.

Foto: Converse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *