Kam na snídani u Tiffanyho? Do Londýna!

Pokud jste dlouhá léta snili o tom zažít snídani u Tiffanyho, je šance blíž než kdy jindy. V Londýně se totiž jako první v Evropě otevřela kavárna Tiffany Blue Box Café.

Kavárna u Tiffanyho

Kavárna s restaurací se nachází v přízemí luxusní nákupní destinace Harrods. Její interiér zrcadlí design prvního Blue Box Cafe z vlajkového obchodu Tiffany na Páté Avenue v New Yorku. Zároveň kombinuje prvky exkluzivně navržené pro jedinečnou lokaci v Harrods. Ikonická tyrkysová barva Tiffany Blue prostupuje celou kavárnu a vytváří iluzi, jako by si hosté vychutnávali delikatesy přímo ve slavné Tiffanyho krabičce.

Tiffany Blue Box Café v Londýně

V tyrkysovém ráji

Interiér kombinuje lehkost a elegantní moderní styl, který odkazuje na mistrnné zpracování a inspiraci přírodními motivy, kterými se společnost Tiffany proslavila. Hravé a nečekané detaily se harmonicky doplňují s luxusními povrchy, jakým je například nádherný amazonit s ručně malovaným motivem. „Jsme velice potěšeni, že můžeme představit koncept Blue Box Cafe v Evropě právě v Harrods, jednom z nejslavnějších obchodních domů světa. V Londýně má značka Tiffany velice dlouhou tradici a jsme proto rádi, že nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout další způspb, jak se ponořit do ikonického světa Tiffany“, říká Richard Moore, viceprezident Tiffany pro Global Store Design a Creative Visual Merchandising.

Snídaně v obklopení šperků

Obklopeni Tiffanyho nádhernými šperky si hosté mohou vychutnat exkluzivní menu z nejkvalitnějších surovin získávaných z regionálních zdrojů. Blue Box Cafe nabízí nejen snídaně, ale také odpolední čaj a večeře. Ochutnat můžete například The Central Park Salad, The Big Apple, nebo The Blue Box dort. Vše je servírováno na porcelánu z kolekce Tiffany Home & Accessories Collection, která se dá v Harrods také zakoupit, pokud si chcete kousek stylového zážitku u Tiffanyho vychutnat i doma. 

Foto: Tiffany

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.