Nejhezčí (nejen) kosmetické adventní kalendáře 2018: Jaké nás baví?

Každoroční zábava v podobě přehlídky těch nejpovedenějších kosmetických kalendářů právě začíná! Jakým si uděláte radost vy?

Dr. Hauschka

Čtyřiadvacet roztomilých pytlíčků z organické bavlny letos tvoří adventní kalendář Dr.Hauschka. Najdete v nich minibalení produktů umožňujících seznámit se se sortimentem této německé značky. Těšit se můžete například na mandlový balzám, krém na ruce nebo čisticí krém na pleť. 

Adventní kalendář Dr.Hauschka, 1325 Kč

L’Occitane

Hned dva adventní kalendáře si pro nás připravila francouzská kosmetika L’Occitane, takže záleží jen na vás, jak moc se necháte hýčkat. Zaujmou však nejen obsahem, ale i hravým designem od francouzského domu Castelbajac. 

Adventní kalendář L’Occitane 1390 Kč/2730 Kč

Kiehl’s

Co se ukrývá ve starodávném kufříku Kiehl’s ozdobeném ilustracemi Andrewa Banneckera? Kromě spousty mini balení nejoblíbenějších produktů značky jsou v kufříku ukryta i tři plná balení. A budete z nich nadšení! 

Adventní kalendář Kiehl’s, 1990 Kč

Phyris

V každém ze čtyřiadvaceti okének adventního kalendáře Phyris najdete jeden z nejlepších produktů roku 2018. Radost vám udělá hned osmnáct kusů ampulí, tři aktivátory a tři krémy. 

Adventní kalendář Phyris, 1790 Kč

Yves Rocher

Čekání na Štědrý večer si můžete zkrátit i s Yves Rocher a objevit v jejich kosmetickém kalendáři mini produkty pro péči o tělo, pleť, ale i vůně či dekorativní kosmetiku. 

Adventní kalendář Yves Rocher, 1199 Kč

Essence

Opravdové překvapení představuje vánoční box od essence. Nejenže tu exkluzivně najdete zcela nové produkty, ale navíc pak samotnou krabičku můžete využít například na skladování kosmetiky. 

Adventní kalendář essence, 688 Kč

Catrice

Ještě před Vánoci si můžete udělat radost i s kalendářem od Catrice. Potěší všechny z vás, kdo nechtějí mini balení, ale pořádnou nálož produktů v plné velikosti. K nim navíc získáte 24 sáčků se samolepkami, abyste si mohli vytvořit kalendář podle svého gusta. 

Adventní kalendář Catrice, 999 Kč

Bioline

Že kosmetiku Bioline neznáte? Pak je jejich adventní kalendář nejlepším způsobem, jak se s ní seznámit. Nechceme vám kazit překvapení, takže přidáváme jen malou ochutnávku – těšit se můžete na krém s ochranným štítem, zesvětlující masku nebo dávku hydratace. 

Adventní kalendář Bioline, 2211 Kč

Marionnaud

Rtěnky, oční stíny, lesky na rty, ale také řadu šikovných pomocníků jako štětce na líčení, gumičky či zrcátko objevíte mezi poklady ukrytými v adventním kalendáři od Marionnaud. Uděláte si tak radost, ale zároveň získáte mnoho praktických pomůcek!

Adventní kalendář Marionnaud, 899 Kč

Yankee Candle

A na závěr něco pro ty, kteří před kosmetikou dávají přednost svíčkám. S adventním kalendářem přichází i Yankee Candle a nabízí oblíbené vánoční vůně i dvě naprosté novinky. 

Adventní kalendář Yankee Candle, 749 Kč

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *