Boty pro jaro 2018: těchto 5 trendů si nenechte ujít!

Konečně nadešla chvíle, kdy jsme s úlevou shodily kozačky a nyní si můžeme užívat mnoha dalších typů bot. Ať už jsou vašimi favority elegantní lodičky nebo stylové tenisky, projděte si s námi největší trendy, které budou letošnímu jaru vládnout!

Jen červená to může být

Je svůdná, je sexy, je ženská – a bude slušet i vám. Boty v rudých tónech rozzáří každý jednodušší outfit, ale stejně tak skvěle doplní třeba i šaty v květinovém vzoru. „Trendy červená barva v kombinaci s intenzivní růžovou jsou hlavním hitem sezóny s letním nádechem,“ říká Christina Koller, specialistka na trendy Humanic.

[Best_Wordpress_Gallery id=“38″ gal_title=“Boty jaro 2018: červená“]

Ukažte nohy

Transparentní móda patří k těm odvážnějším trendům nové sezóny. Tento hit zaplavil přehlídková mola i kolekce nejvýznamnějších značek, a proto bychom jej rozhodně neměli přehlížet. Zvolit můžete průhledné detaily, ale i boty s většími transparentními plochami.

[Best_Wordpress_Gallery id=“39″ gal_title=“Boty jaro 2018: průhledné“]

Rafinované stuhy

Tenisky získaly už v minulé sezóně daleko ženštější nádech, který pomohly zařídit především saténové stuhy místo tradičních tkaniček. Díky tomu vypadají tenisky skvěle i s elegantnějším outfitem obzvlášť, pokud zvolíte jemné pastelové barvy či zajímavé potisky nebo vyšívání.

[Best_Wordpress_Gallery id=“40″ gal_title=“Boty jaro 2018: stuhy“]

Luxusní perly

Vídáme je na nejrůznějších kouscích oblečení, na doplňcích a chybět nemohou ani na botách. Perly dodávají luxusní nádech i obyčejným pantoflím a v kombinaci s lesklým saténem či jiným elegantnějším materiálem dokáží vytvořit opravdu rafinovanou obuv.

[Best_Wordpress_Gallery id=“41″ gal_title=“Boty jaro 2018: perly“]

Kouzlo květin

Květiny hrají důležitou roli jak v podobě aplikací na svůdných sandálcích, tak i jako vyšívání třeba na teniskách. Je jedno, zda zvolíte něžné květiny v pastelových tónech, nebo budou vaše boty připomínat spíše džungli, květiny jsou trendy ve všech svých podobách!

[Best_Wordpress_Gallery id=“42″ gal_title=“Boty jaro 2018: květiny“]

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *